Wywiad gospodarczy w Expertus

[browser-shot url=”http://www.expertus.biz.pl” width=”300″]

Firma Expertus już od 15 lat istnieje na polskim rynku windykacyjnym. Głównie w tym zakresie świadczy swoje usługi. Ponadto Expertus oferuje również profesjonalne usługi prawne. Głównymi zasadami marki stały się: rzetelność, kreatywność, profesjonalizm, skuteczność oraz indywidualne podejście do każdego z klientów.

Grupa Expertus gwarantuje usługi na najwyższym poziomie, zgodnie z wysokimi standardami. Jest to możliwe dzięki specjalistycznej, wykwalifikowanej kadrze. Aby umożliwić dostęp do swoich usług marka postanowiła stworzyć platformę internetową. A wszystko po, by trafić do jak najszerszego grona odbiorców.

W ramach oferowanych usług firma prowadzi wywiady gospodarcze, które dokonywane są na szczególną prośbę klienta. Tak zwany wywiad gospodarczy to nic innego jak zestawienie wszelkich danych na temat sytuacji ekonomicznej przedsiębiorców. Raporty takie umożliwiają przedsiębiorcy podjęcie odpowiedniej decyzji i związanie się z kontrahentem, który według raportu spełnia najlepsze warunki, jakie niezbędne są do udanej transakcji handlowej. Pozwala to wyeliminować ryzyko związania się umową z nieprzyzwoitym kontrahentem.

Korzystając z usługi wywiadowczej chronimy naszą firmę przed klęską z powodu złego kontraktu. Możemy obiektywnie ocenić sytuację.

Szczegółowe informacje są tu.

Źródło:http://www.expertus.biz.pl/oferta/wywiad-gospodarczy/

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments