DEBITUM- skuteczny obrót wierzytelnościami

[browser-shot url=”https://debitum.eu” width=”300″]

DEBITUM od 2002 roku świadczy usługi z zakresu zarządzania wierzytelnościami. Od początku swej działalności charakteryzuje się profesjonalizmem i wysokimi standardami. Swoją ofertę kieruje do przedsiębiorstw, ale także i do osób indywidualnych. DEBITUM to marka która gwarantuje przywrócenie płynności finansowej na nowo.

Grupa DEBITUM jako pierwsza na rynku zaproponowała ofertę pośrednictwa w obrocie wierzytelnościami. Jest to produkt skierowany do tych osób, którym zależy na bardzo szybkim zwrocie należności. Marka ta jako podmiot o wysokim doświadczeniu umożliwia dostęp do giełd na terenie kraju, ale i również poza jego granicami. Współpracę z DEBITUM może podjąć każdy kto tylko posiada nieodzyskaną należność i w szybki sposób pragnie odzyskać chociaż część swych należności. Oferta stworzona jest również dla tych, których postępowanie zostało umorzone przez komornika z powodu bezskuteczności.

W ramach powyższej oferty DEBITUM dąży do skutecznej sprzedaży przedmiotowej wierzytelności. Jest to najlepsze rozwiązanie dla spraw po umorzonej bądź też nieskutecznej egzekucji komorniczej. Pozwala to na pozbycie się problemu nieuregulowanej wierzytelności, a nawet na odzyskanie części należności.

Szczegółowe informacje są tu.

Źródło:https://debitum.eu/nasza-oferta/posrednictwo-windykacyjne

0 0 votes
Article Rating
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments