Nauka o windykacji

[browser-shot url=”http://www.egb.pl” width=”300″]

EGB Investments S.A. to firma windykacyjna, która swoją działalność rozpoczęła w 1995 roku. Od tego czasu odnosi sukcesy na polskim jak i zagranicznym rynku windykacyjnym. Marka ta posiada niezwykle długie doświadczenie w świadczeniu usług windykacyjnych zarówno tych konsumenckich jak i gospodarczych.

Zarządzanie finansami to nie lada sztuka nawet dla dorosłych. Dzieciom jest niezwykle ciężko odnaleźć się w dzisiejszym świecie, aczkolwiek przy odpowiednim edukacyjnym wsparciu rodziców i nauczycieli, są w stanie pojąć na czym polega rynek finansów. Warto by dzieci wiedziały, iż za produkty i usługi należy zapłacić, a niespożytkowane pieniądze należy odpowiednio zaoszczędzić. Jest to elementarna wiedza niezbędna do funkcjonowania w dzisiejszym świecie.

EGB Investments z myślą o najmłodszych przygotowało przykładowy scenariusz lekcji przeznaczony dla uczniów I-III klasy szkoły podstawowej. Scenariusz ten ma ułatwić przeprowadzenie dyskusji dzięki której jasne stanie się kim jest dłużnik, wierzyciel a kim windykator. Zgodnie z celem takiej lekcji każdy uczeń powinien wiedzieć czy warto i w jaki sposób dokonać spłaty długu.

Scenariusze lekcji dostępne są na oficjalnej stronie EGB Investments. Warto by skorzystali z niego nauczyciele, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby uczynili to rodzice.

Szczegółowe informacje są tu.

Źródło:http://www.egb.pl/windykacja-odpowiedzialny-biznes/centrum-edukacyjne-place-na-czas/scenariusz-lekcji-o-windykacji/

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments