Odzyskiwanie należności na Wyspach Brytyjskich

[browser-shot url=”http://www.kancelaria-windykacyjna.pl” width=”300″]

Kancelaria Windykacyja Limanówka Wrzeszcz działa na polskim rynku od 2006 roku, świadcząc usługi w całym państwie. Pierwszym i głównym założeniem kancelarii było stworzenie struktur prawniczych na najwyższym poziomie. Cel został osiągnięty. Dziś Limanówka Wrzeszcz cieszy się doskonałą reputacją i zaufaniem klientów.

Kancelaria Windykacyjna Limanówka Wrzeszcz współpracuje z jedną z najlepszych na ryku brytyjskim firmą windykacyjną. Siedziba tejże kancelari mieści się w Manchesterze. W związku z tym Limanówka Wrzeszcz posiada w swojej ofercie możliwość jakiej nie ma nikt na rynku. Otóż, firma oferuje windykację należności od dłużników, którzy prowadzą swoje działalności na terytorium Anglii bądź Walii. W ramach tej oferty Grupa Limanówka w pierwszej kolejności podejmuje się windykacji polubownej, zaś w dalszej perspektywie zdolna jest do poprowadzenia windykacji sądowo-egzekucyjnej.

Windykacja prowadzona jest przez brytyjską kancelarię prawną, która podejmuje działania na miejscu (na Wyspach Brytyjskich). Dzięki temu istnieje większe prawdopodobieństwo poprowadzenia sprawy profesjonalnie, zgodnie z obowiązującymi prawami.

Więcej informacji pozyskasz tutaj.

Źródło:http://www.kancelaria-windykacyjna.pl/odzyskiwanie-wierzytelnosci-na-terenie-anglii-i-walii/

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Arkadiusch
1 miesiąc temu

Jakie są procedury odzyskiwania należności na Wyspach Brytyjskich?