SAW®- system ułatwiający zarządzanie należnościami

[browser-shot url=”http://www.dogmatsystemy.pl” width=”300″]

Dogmat Systemy Sp. z o.o to firma świadcząca usługi windykacyjne na najwyższym poziomie. Do najważniejszych zadań marki należą: monitorowanie i zarządzanie wierzytelnościami, egzekwowanie tychże wierzytelności, polubowne negocjacje windykacyjne, obsługa i doradztwo prawne, a także stała kontrola stoków dealerskich. Dogmat Systemy charakteryzuje wysoki profesjonalizm i doświadczenie, którego efektem stało się zyskanie zaufania wielu klientów.

Oferta firmy wzbogacona została o informatyczne programy, które służą maksymalnemu ułatwieniu pracy w przedsiębiorstwie. W ostatnim czasie grupa ekspertów opracowała najnowocześniejszy System Administrowania Wierzytelnościami. System ten obejmuje wiele programów komputerowych, które powstały w oparciu o technologię Microsoft. Dzięki SAW możliwe stają się operacje związane z zarządzaniem należności. Oferta ta skierowana jest do przedsiębiorstw i korporacji, ale również do indywidualnych osób prowadzących działalność biznesową. Nowoczesny pakiet programów zawartych w SAW umożliwia zarządzanie, realizację, lecz przede wszystkim kontrolę i monitoring stanu należności.

Program ten został stworzony z myślą o przedsiębiorcach reprezentujących różnorakie dziedziny. W związku z tym system zawiera kilka programów: SAW-G® (dla przedsiębiorców z branż innych niż windykacja), SAW-WIND® (dla firm windykacyjnych), SAW-KOM® (sektor komunikacji miejskiej). W tym momencie wykwalifikowana kadra programistów opracowuje kolejny program o nazwie SPAD®, przeznaczony dla sektora sprzedaży i administracji.

Więcej informacji znajduje się tutaj.

Źródło:http://www.dogmatsystemy.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=57&Itemid=9

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Aneta
8 miesięcy temu

Czym jest SAW® i jak można go wykorzystać do zarządzania należnościami?