Wpływ długu na relacje rodzinne

[browser-shot url=”http://pl.kruk.eu” width=”300″]

Często realia ukazują jak ciężkie i skomplikowane staje się życie w momencie braku odpowiednich środków do życia. Wiąże się to z brakiem pieniędzy na jedzenie, rachunki, ubrania i szkolne podręczniki dla dzieci. W takich momentach rodziny decydują się na pożyczki gotówkowe, które chociaż w pewnym stopniu pozwolą na uregulowanie dotychczasowych zaległości finansowych. Rodziny popadają wówczas w obłędne koło, gdzie jedną pożyczką starają się spłacić tą poprzednią.

Takie sytuacje sprawiają, iż ludziom towarzyszą stany depresyjne, brak racjonalnego myślenia, rozdrażnienie i zdenerwowanie. Osiągnięcie stabilności psychicznej nie jest możliwe. Skutkiem takich sytuacji są najczęściej nieporozumienia i kłótnie domowe w których chcąc, nie chcąc biorą udział dzieci. Zła sytuacja materialna rodziców wpływa niekorzystnie na obecny rozwój dziecka i na brak zabezpieczenia na przyszłość.

KRUK to marka, która wyciąga rękę do każdego, kto tylko ma problemy finansowe i potrzebuje natychmiastowej pomocy. Grupa KRUK do każdego z klientów podchodzi w sposób indywidualny, bowiem stara się zrozumieć problemy wszystkich ludzi. W związku z powyższym marka pragnie zaznaczyć, iż wyciąga pomocną dłoń do rodzin, które popadają w długi. W swojej najnowszej kampanii reklamowej wskazuje, iż pieniądze nie są warte tego, aby przez nie zatracić rodzinne relacje. Od dnia 4 września do 7 grudnia emitowane będą 30-sekundowe spoty reklamowe. Ujrzeć je można na antenie TVP, Polsatu czy TVN-u.

Spot ukazuje mężczyznę, który w myślach przeprasza syna za długi w jakie popadł wraz żoną, a także za to, iż nie jest w stanie zapewnić mu odpowiedniej przyszłości. Wpływ na zły start w życie dziecka mają problemy finansowe rodziny. Reklama wskazuje następnie, że w sytuacji skorzystania z usług KRUK-a możliwe staje się uwolnienie od wszelkich długów. Ojciec jako głowa rodziny korzystając z oferty Grupy KRUK staje na wysokości zadania i przywraca dobre relacje rodzinie. A ponadto od zaraz może na nowo planować przyszłość dla swojego dziecka.

Więcej informacji znajduje się w tym miejscu.

Źródło:http://pl.kruk.eu/biuro-prasowe/informacje-prasowe/

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
jaroslaww
4 miesięcy temu

Czy mogę tu pożyczyć 20 000 zł?
Jestem zadłużony u rodziny
Proszę o pilną pomoc

Marzena
7 miesięcy temu

Witam. Szukam pożyczki dla zadłużonych. Czy na tej stronie ją znajdę? Proszę o pomoc, bo stracę rodzinę!

Waga
8 miesięcy temu

Jak wpływa majątek na relacje rodzinne?