IV Cental- Eastern Europe Fraud & Risk Conference

[browser-shot url=”http://www.polskizwiazekwindykacji.pl” width=”300″]

Polski Związek Windykacji został założony w 2003 roku. Jego głównym celem jest reprezentowanie interesów działających na polskim rynku firm windykacyjnych. Obecnie do Związku należy 36 przedsiębiorstw zajmujących się działalnością windykacyjną oraz obrotem należnościami. Działanie Związku ma na celu lepszą weryfikację sytuacji zaistniałych na rynku windykacyjnym. Polski Związek należy do Federation of European National Collection Associations. Dzięki temu członkostwu Związek ma możliwość wymiany doświadczeń z innymi organizacjami o podobnym charakterze, mieszczącymi się na terenie całej Europy.

Polski Związek Windykacyjny stał się patronem „IV Central- Eastern Europe Fraud&Risk Conference”. Jest to międzynarodowa konferencja, która poświęcona jest nadużyciom w biznesie i zarządzaniu ryzykiem. Konferencja będzie miała miejsce 24-25 listopad 2014 r. w Warszawie. Jej organizatorem, już po raz czwarty jest IBBC Group- marka zajmująca się doradztwem w zakresie bezpieczeństwa biznesu i zarządzania ryzykiem. Specjaliści z branży uważają, iż tego typu wydarzenia są jak najbardziej przydatne. Służą nabyciu wiedzy z zakresu bezpieczeństwa we współczesnych korporacjach. Wiedza ta jest niezwykle pożądana ze względu na dzisiejszą niestabilność polityczno- ekonomiczną. Zagraniczni i polscy eksperci podczas swoich przemówień zwrócą uwagę na nowe zadania i wyzwania jakie stoją przed przedsiębiorcami. Związane są one z przestrzeganiem ustawy o ochronie danych osobowych, a także o sposobie tworzenia zespołów śledczych. Wskażą również jak zwalczać ryzyko i jak nim zarządzać, aby zachować bezpieczeństwo biznesu.

Jednym z tematów jaki zostanie poruszony będzie sytuacja na Ukrainie. Eksperci postarają się odpowiedzieć na pytanie czy obecny konflikt jest szansą czy też zagrożeniem dla przedsiębiorców. Poprzednie konferencje charakteryzował pełen profesjonalizm na miarę międzynarodowego wydarzenia, cieszącego się zainteresowaniem ponad stu uczestników z różnych państw świata. Miejmy nadzieję, że i tym razem, IV edycja konferencji uchodzić będzie za równie udaną.

Szczegółowe informacje są tu.

Źródło:http://www.polskizwiazekwindykacji.pl/aktualnosci/najnowsze-informacje,95.html

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments