Konkurs VERBA VERITAS

[browser-shot url=”http://www.kancelariawec.eu” width=”300″]

Konferencja Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce istnieje od 27 października 1999 r. W swoich strukturach zrzesza ponad 80 przedsiębiorstw, które stanowią trzon polskiego rynku finansowego. Należą do nich m.in.: banki, doradcy, pośrednicy, przedsiębiorstwa pożyczkowe, firmy windykacyjne oraz instytucje ubezpieczeniowe. Jednym z członków KPF jest Kancelaria Prawna- Inkaso WEC S.A. Jest to marka świadcząca usługi windykacyjne polegające na weryfikacji kontrahenta oraz monitoringu jego płatności. Kancelaria zajmuje się windykacją na każdym z możliwych poziomów.

KPF wraz z ALK (Akademia Leona Koźmińskiego ) postanowiły wspólne zorganizować konkurs VERBA VERITAS. Jego głównym celem jest podnoszenie świadomości biznesowej pośród ludzi wkraczających na rynek pracy. Poprzez udział w konkursie młodzi ludzie mają poszerzyć swoją wiedzę w zakresie etyki biznesu, społecznej odpowiedzialności w biznesie oraz zasad rządzących i wpływających na ład korporacyjny.

Konferencja już po raz dziewiąty organizuje tego typu konkurs. Aby wziąć w nim udział należy do dnia 30 września 2014 roku zgłosić swoją pracę licencjacką, magisterską czy też doktorską i inną podyplomową. Prace związane muszą być koniecznie z powyższą tematyką. Wszyscy laureaci konkursu otrzymają nagrody finansowe.

Szczegółowe informacje są tu.

Źródło:http://www.kancelariawec.eu/a459/KPFiALKkonkurs

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments