Windykacja na Ukrainie

[browser-shot url=”http://www.windykacjanaukrainie.pl/ ” width=”300″]

POLUS jest polską firmą prwaniczą świadczącą swoje usługi na Ukrainie. Jej działania skoncentrowane są przede wszystkim na usługach windykacyjnych. Firma oferuje również szereg specjalistycznych porad i wskazówek związanych z prawem ukraińskim. Warte uwagi jest to, iż POLUS jest jedną niewielu firm windykacyjnych, które podejmują się działań za granicą, a przy tym oferują tak szeroki wachlarz usług.

POLUS działa na terenie całej Ukrainy. Firma w swojej strategii przewiduje trzy formy windykowania- są to zarówno zabiegi przedsądowe, sądowe ale i również egzekucyjne. Po pierwsze przewiduje się windykacje polubowne, po drugie windykacje sądowe, zaś po trzecie windykacje będące egzekucjami komorniczymi.

W ramach windykacji przedsądowej firma windykacyjna próbuje ustalić dane adresowe dłużnika, skontaktować się z nim telefonicznie, następnie motywuje dłużnika do zapłaty zaległej należności. Jednak kiedy zabiegi polubownego porozumienia nie dają żadnych efektów firma przechodzi do przygotowywania dokumentów niezbędnych do rozpoczęcia postępowania sądowego. Wraz z momentem złożenia pozwu w odpowiednim sądzie zostaje rozpoczęta windykacja sądowa. Najbardziej nieprzyjemną formę windykacji stanowi jednak egzekucja komornicza, podczas której mają miejsce konkretne działania komornika związane z zajmowaniem własności dłużnika.

Warto skorzystać nie tylko z firmy POLUS, ale każdej firmy windykacyjnej, po to by móc odzyskać swoje środki finansowe. Nie należy zwlekać, ponieważ później może się okazać, iż dłużnk stał się niewypłacalny, bądź co gorsza ogłosił upadłość działalności.

POLUS w swojej ofercie proponuje nie tylko usługi windykacyjne, ale i również zobowiązuje się do pełnej pomocy prawnej. Specjaliści firmy zawsze służą radą. W zakres tejże pomocy prawnej wchodzi opiniowanie umów z ukraińskimi kontrahentami. Radcy prawni pomogą w zakresie prawa ukraińskiego.

Szczegółowe informacje są tu.

Źródło:http://www.windykacjanaukrainie.pl/

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments