Sprawdzanie bazy BIG coraz bardziej powszechne

[browser-shot url=”http://www.infomonitor.pl/biuro_prasowe/wydarzenia/temat_miesiaca/748.html ” width=”300″]

O sukcesie i powodzeniu w transakcji decyduje odpowiedni dobór kontrahentów. W dzisiejszych czasach staje się to niezmiernie trudne, ponieważ na rynku istnieje tak wiele przedsiębiorców, których często nie potrafimy określić mianem zaufanych, czy też mało wiarygodnych. Współczesny przedsiębiorca decyzje musi podejmować w sposób szybki i konkretny. Dlatego też ciężko uchronić się przed związaniem z kontrahentem, który może przyspożyć wielu nieprzyjemności.

Żaden właściciel firmy nie chce zawierać transakcji z kimś kto nie wywiązuje się z warunków umowy i kto przede wszystkim nie płaci należności finansowych. Taki kontrahent stwarza niemały problem, ponieważ nie dość, że nie pozwala firmie na odzyskanie swoich zysków to dodatkowo naraża ją na pewne straty.

Jedynym rozwiązaniem, już na początku zawierania relacji biznesowych z innym przedsiębiorcą, staje się sprawdzenie jego wiarygodności płatniczej. Jest to możliwe dzięki bazie danych BIG, który jasno przedstawia czy dany podmiot znajduje sie w Rejsestrze Dłużników BIG, jeśl tak to zawiera informację na jaką kwotę oraz przez kogo został do takiego rejestru wpisany. Jeżeli przedsiębiorca obawia się nieterminowych płatności warto skorzystać z tego typu sprawdzenia.

Zgodnie z badaniami przeprowadzonymi przez TNS Polska dla BIG, 74 proc. polskich przedsiębiorców uważa, że określenie firmy wiarygodnej finansowo ma bardzo duży wpływ na decyzję o rozpoczęciu współpracy. Solidność, rzetelność i terminowość to kluczowe cechy przedsiębiorstwa z którym chętnie zawiera się transakcje. Ponadto badania z czerwca tego roku jasno przedstawiają, że 81 proc. Przedsiębiorców unzało, iż nieterminowe płatności wpływają destrukcyjnie na ich firmę. Nie warto więc narażać swojej firmy na straty.

Korzystanie z raportów BIG staje się coraz bardziej powszechne. Dla przedsiębiorców jest to stała czynność, która poprzedza zawarcie umowy z przyszłym, potencjalnym kontrahentem. Od danych BIG uzależniona jest decyzja, ponieważ, aby transakcja stała się udaną, zarówno jeden jak i drugi przedstawiciel firmy musi wykazywać się uczciwością i rzetelnością w prowadzeniu interesów biznesowych.

Więcej informacji znajduje się tu.

Źródło: http://www.infomonitor.pl/biuro_prasowe/wydarzenia/temat_miesiaca/748.html

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Zajmujemy się profesjonalnym sprawdzaniem baz dłużników
7 miesięcy temu

W naszej firmie specjalizujemy się w sprawdzaniu bazy BIG, co staje się coraz bardziej powszechne w obecnych czasach. Zajmujemy się kompleksowym badaniem historii kredytowej klientów, co pozwala nam dokładnie ocenić ich zdolność kredytową. Nasza oferta obejmuje szybkie, precyzyjne i profesjonalne przeglądanie danych zgromadzonych w rejestrze BIG. Dzięki temu możemy zidentyfikować wszelkie nieprawidłowości, błędy lub nieaktualności w informacjach dotyczących klientów.

Nasza wysoko wykwalifikowana kadra posiada bogate doświadczenie w analizie danych BIG, co gwarantuje skuteczne i dokładne wyniki. Dbamy o zachowanie poufności danych naszych klientów, zapewniając im pełne bezpieczeństwo informacji osobowych.

Współpracujemy z różnymi instytucjami finansowymi, takimi jak banki, firmy pożyczkowe oraz instytucje udzielające kredytów hipotecznych. Dzięki naszym usługom, mają one możliwość dokładnie ocenić ryzyko związane z udzieleniem kredytu i podjąć odpowiednie decyzje biznesowe.

Zapewniamy konkurencyjne ceny naszych usług, elastyczne podejście do potrzeb klientów oraz szybki termin realizacji zlecenia. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o naszych usługach i umówić się na bezpłatną wycenę.