INTRATA od 12 lat na rynku

[browser-shot url=”http://www.intratainkasso.pl/ ” width=”300″]

Kancelaria Intrata świadczy usługi windykacyjne już od 2001 roku. Działalność firmy polega przede wszystkim na zarządzaniu, windykacji, a także obrocie należnościami. Intrata na rynku windykacji stała się marką sprawdzoną, zaufaną i godną polecenia. Dobry wizerunek firmy kształtowano przez cały okres jej istnienia. 12-letnie doświadczenie firmy stanowi dodatkowy atut, który wraz z powyższymi cechami wpływa na jej renomę.

Na przestrzeni 12 lat działalności, Intrata stworzyła ofertę zawierającą pakiety usług i narzędzi windykacyjnych dostosowanych do najróżniejszych potrzeb klienta. Tymi klientami są małe i średnie przedsiębiorstwa z różnych branży i sektorów gospodarki.

W kancelarii zatrudnieni są specjaliści, którzy zobowiązani są do posługiwania się nowoczesnymi technikami negocjacji z dłużnikami. Dzięki temu firma może być skuteczna. W sposób polubowny stosuje się psychologiczne naciski i motywacje dłużnika. Odzyskiwanie należności przez windykatorów odbywa się przy pełnym zachowaniu zasad moralnych i etycznych obowiązujących w branży windykacyjnej.
Skuteczność w tej branży jest elementem decydującym o istnieniu na rynku. Dlatego Intrata w szególności stara się o to by być efektywnym w swoim działaniu.

Dowiedz się więcej w tym miejscu.

Źródło:http://www.intratainkasso.pl/

0 0 votes
Article Rating
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments