Windykacja masowa w STATIMA

[browser-shot url=”http://www.statima.pl” width=”300″]

Kancelaria STATIMA Sp. z o.o. to marka świadcząca usługi windykacyjne. Podejmując współpracę z STATIMA możemy być pewni, iż nasze należności zostaną odzyskane w krótkim czasie, za niewielkie wynagrodzenie. Marka świadczy usługi nie tylko na terenie Polski, ale także i na terenie całej Europy. Usługi firmy gwarantują odzyskanie należności biznesowych, ale również i tych o charakterze masowym.

Jeżeli chodzi o tą druga kategorię należności, Kancelaria STATIMA posiada wysoce rozbudowaną ofertę. Dzięki kadrze profesjonalnych ekspertów z dziedziny masowej windykacji możliwe staje się odzyskanie należności o niskich nominałach.

STATIMA oferuje windykację w ramach EPU (elektronicznego postępowania upominawczego). Zabiegi te stosowane są przed postępowaniem e-sądu i innych postępowań komorniczych. Marka pomaga w planowaniu działań windykacyjnych. Ponadto firma prowadzi korespondencję zwrotną oraz przeprowadza rozmowy z dłużnikami pouczając ich jednocześnie o sposobach spłacenia należności. Następnie STATIMA postępuje według ustalonych zasad.

Po więcej informacji możesz sięgnąć tutaj.

Źródło:http://www.statima.pl/windykacja-masowa/

0 0 votes
Article Rating
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments