Nowa aplikacja CofaMove w Coface

[browser-shot url=”http://www.coface.pl” width=”300″]

Coface coraz częściej zadziwia swoich klientów innowacyjnością działań. Tym razem firma zdecydowała się na wprowadzenie specjalnej aplikacji mobilnej, która zapewnia klientom szybki dostęp z dowolnego miejsca, o każdej porze do najistotniejszych funkcji zawartych w Cofanet. Ta ostatnia to oczywiście służy do zarządzania online wszelkimi umowami ubezpieczenia należności. Co więcej, aplikacja dostępna jest na Apple App Store, a także Google Play Store, dzięki czemu dostęp do niej będzie posiadała bardzo szeroka grupa osób.

CofaMove, bo o tej aplikacji mowa, umożliwia zdalny dostęp do tych informacji, które dotyczą przede wszystkim ochrony ubezpieczeniowej, która udziela Coface. Jest to doskonałe ułatwienie dla menedżerów kredytowych, którzy w dowolnej chwili mogą sprawdzić wszelkie informacje oraz pojąć słuszną decyzję. Z kolei na pracowników działu sprzedaży ma poprawić się przy pomocy CofeMove efektywność pozyskiwania nowych klientów, ale i prowadzenie negocjacji.

Aktualnie dostępne są trzy główne funkcje CofaMove:

  • identyfikacja kontrahenta,
  • monitorowanie faktycznego poziomu ochrony ubezpieczeniowej,
  • wnioskowanie o opinie kredytowe oraz limity.

Wraz z końcem roku CofaMove zostanie rozszerzone. Warto także wiedzieć, że mniej więcej 40 tysięcy członków platformy Cofanet ma bezpłatny dostęp do nowej aplikacji CofaMove.

Szczegółowe informacje są tu.

Źródło:http://www.coface.pl/Aktualnosci-i-Media/Biuro-prasowe/Cofanet-juz-mobilny-Coface-uruchomil-aplikacje-CofaMove-na-smartfony

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Pawlisko
1 miesiąc temu

Jak działa nowa aplikacja CofaMove w Coface?

edyta
7 miesięcy temu

Jakie są główne funkcje aplikacji CofaMove w Coface?