Stop Dłużnik w AKORD INKASO

[browser-shot url=”http://www.akordinkaso.pl” width=”300″]

Akord Inkaso to jedna z pierwszych firm windykacyjnych jakie powstały na polskim rynku windykacji. Jej początki sięgaja roku 1990. Od tamtego czasu firma świadczy usługi windykacyjne, gwarantując swoim klientom rzetelność, lojalności i pełen profesjonalizm.

Akord Inkaso specjalnie dla swoich klientów przygotował program STOP DŁUŻNIK, którego głównym celem jest ograniczenie ryzyka handlowego. Przystąpienie do tego rodzaju umowy może owocować samymi korzyściami. Warto skorzystać z usług Akord Inkaso, ponieważ firma ta jest niezwykle skuteczna w swych windykacyjnych działaniach. Zapewni to firmie płynność finansową. Każda firma windykacyjna potrafi zweryfikować, który kontrahent należy do tych mało rzetelnych. W związku z tym, warto zgłosić się do Akord Inkaso tuż przed zawarciem transakcji, po to by móc upewnić się, iż nasz potencjalny partner handlowy jest godny zaufania. Dzięki temu przedsiębiorca może uniknąć poważnych strat finansowych. Program STOP DŁUŻNIK to oferta, która gwarantuje zdecydowanie niższe koszty windykacyjne aniżeli usługi windykacyjne sądów.

Dobry wizerunek firmy musi również być związany z konsekwentnymi działaniami przedsiębiorców wobec swoich partnerów handlowych. Dyscyplinuje to innych kontrahentów do rzetelnej współpracy.

Więcej dowiesz się tutaj.

Źródło:http://www.akordinkaso.pl/nasza-oferta/program_stop_dluznik

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
STOP DŁUŻNIK!
1 miesiąc temu

Zapraszamy do skorzystania z usług AKORD INKASO – skutecznie zatrzymamy dłużników. Skontaktuj się z nami już teraz!

wstazka
9 miesięcy temu

Czym dokładnie jest Stop Dłużnik w AKORD INKASO?