PROBUS sprawdzi wiarygodność każdego kontrahenta

[browser-shot url=”http://www.probus-windykacja.pl” width=”300″]

Probus to nowoczesna firma windykacyjna świadcząca usługi na najwyższym poziomie. Istnieje na rynku windykacji od kwietnia 2010 roku. Probus to grupa osób tworzących zgrany, młody, energiczny i ambitny zespół.

Z nimi wszystko jest możliwe. Dzięki nowoczesnym technikom wywiadowczym, firma jest w stanie działać zdecydowanie, szybko i przede wszystkim skutecznie. Nikomu nie mówią „nie”. Znajdą rozwiązanie w każdej sytuacji, ponieważ są na tyle elastyczni by móc dostosować się do indywidualnych potrzeb każdego z klientów. Probus prowadzi nieustanny monitoring i windykację należności. Ponadto specjalizuje się w prowadzeniu wywiadów gospodarczych. Dlatego też na prośbę klienta w sposób rzetelny dokonuje analizy, a na jej podstawie wystawia odpowiedni raport handlowy.

Raporty handlowe tworzone są na specjalny wniosek czy też prośbę przedsiębiorcy. Wówczas Probus zobowiązuje się do zebrania wszelkich informacji na temat potencjalnego kontrahenta. Dzięki takiemu raportowi przedsiębiorca zyskuje szersze pole widzenia. Jest w stanie określić czy planowana transakcja przyniesie wymierne korzyści. Kluczem do sukcesu nie jest zawiązanie umowy z partnerem, który nie jest rzetelny, solidny i wiarygodny płatniczo. Taki interes mija się z celem. Dlatego, aby podjąć trafną decyzję należy skontaktować się z Grupą Probus, która pozyska wszelkie istotne informacje na temat kontrahenta.

Probus dla przedsiębiorców przygotował nawet ofertę specjalną. Polega ona na tym, że po zamówieniu dwóch raportów handlowych, trzeci otrzymujemy za pół ceny. Jednak warto wiedzieć, że aby skorzystać z promocji należy dokonać jednoczesnego zamówienia trzech raportów. Oferta dotyczy tylko raportów STANDARD, a jeden z nich realizowany jest maksymalnie w 14 dni od zgłoszenia.

„Przezorny zawsze ubezpieczony” to stare powiedzenie, które wskazuje, że na przezorności można tylko skorzystać. Warto sprawdzić swojego przyszłego partnera handlowego po to, by uniknąć rozczarowań i ryzyka utraty własnych pieniędzy.

Szczegółowe informacje są tu.

Źródło:http://www.probus-windykacja.pl/nowo%C5%9Bci.html

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Sprawdzimy wiarygodność Twoich kontrahentów
8 miesięcy temu

Witamy w naszej ofercie doPROBUS!

Jesteśmy firmą specjalizującą się w sprawdzaniu wiarygodności kontrahentów. Naszym celem jest dostarczenie naszym klientom niezawodnych informacji na temat firm, z którymi planują nawiązać współpracę. Działamy profesjonalnie i skrupulatnie, aby zapewnić Państwu spokój i pewność podczas podejmowania kluczowych decyzji biznesowych.

Nasz zespół doPROBUS składa się z doświadczonych ekspertów, którzy podejmują się analizy finansowej, prawnej i operacyjnej każdej sprawdzanej firmy. Wszystkie informacje dotyczące kontrahentów są sprawdzane w różnych źródłach, takich jak bazy danych, rejestry sądowe, księgi wieczyste, aktualne raporty finansowe itp. Dokładamy wszelkich starań, aby dostarczyć Państwu najbardziej aktualne i wiarygodne informacje.

Nasza oferta obejmuje również możliwość monitorowania kontrahentów na bieżąco, dzięki czemu będziesz zawsze na bieżąco z informacjami dotyczącymi ich sytuacji finansowej i prawnej. Jeśli zauważysz jakiekolwiek nieprawidłowości lub zagrożenia, będziemy gotowi podjąć działania, aby chronić Twoje interesy.

Jesteśmy przekonani, że nasza profesjonalna i kompleksowa usługa pozwoli Państwu uniknąć potencjalnych ryzyk związanych z niewiarygodnymi kontrahentami i przyczyni się do sukcesu Państwa przedsiębiorstwa. Skontaktuj się z nami już dziś, aby rozpocząć współpracę z doPROBUS!