Pieczęć prewencyjna Debitum

[browser-shot url=”https://debitum.eu” width=”300″]

Zanim zlecimy firmie windykacyjnej cały szereg działań windykacyjnych, warto jednak skorzystać z oferty działań prewencyjnych. Umożliwią one zmobilizowanie kontrahenta do zwrotu należności przed terminem określonym w umowie handlowej.

Działania prewencyjne w postaci zastosowania pieczęci prewencyjnej, to nic innego jak ostrzeżenie wysunięte w kierunku kontrahenta. Klient danej firmy windykacyjnej po wykupieniu odpowiedniego pakietu staje się osobą upoważnioną do posługiwania się pieczęcią prewencyjną tejże firmy. Tak więc, po zgłoszeniu i dokonaniu opłaty w firmie Debitum, mamy pełne prawo do korzystania z jej pieczęci prewencyjnej. W taką pieczęć opatrzone są zazwyczaj faktury i rachunki. Debitum w swojej ofercie jasno zaznacza, iż w przypadku kiedy przedsiębiorca nie odzyska należności, a powierzy sprawę Grupie Debitum, zostanie objęty promocją i zniżkami.

Taka forma windykacji jest ostrzeżeniem, które wskazuje, iż w momencie niedokonania terminowej wpłaty należności, sprawa zostanie przekazana firmie windykacyjnej- tego zazwyczaj najbardziej obawiają się kontrahenci. W związku z tym dłużnikowi będzie zależało na szybkim zwrocie zadłużenia. Opatrzone w pieczęć prewencyjną rachunki są regulowane w pierwszej kolejności.

Tego rodzaju zabiegi umożliwiają odzyskanie należności przed terminem wpłaty. Ponadto przedsiębiorca decydując się na prewencję stosunkowo wcześnie, zaoszczędza sporo pieniędzy, które musiałby wydać na późniejsze działania windykacyjne czy egzekucyjne.

Szczegółowe informacje są tu.

Źródło:https://debitum.eu/oferta/dzialania-prewencyjne

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments