Zespół Suisse Legiste zrobi wszystko

[browser-shot url=”http://www.suisselegiste.pl” width=”300″]

Głównym założeniem Grupy Suisse Legiste jest stworzenie wysoko wyspecjalizowanej firmy złożonej ze spółek, które połączone w jedną całość będą miały do zaoferowania możliwie jak najwięcej.

Suisse Legiste pragnie skupiać w swojej ofercie różne rodzaje świadczeń, a mają to być m.in.: usługi windykacyjne, dordztwo z zakresu prawa finansowego, podatkowego, majątkowego, ubezpieczenia oraz kredyty. Widoczna gołym okiem jest wielowątkowość oferty jaką próbuje stworzyć Suisse Legiste.

Grupa prawników i eksperów różnych dziedzin pragnie stworzyć zespół spółek, po to by na terenie Polski rozwinąć się i świadczyć usługi o których mowa powyżej. W związku z tym, konieczne staje się zawiązanie współpracy z nowymi współpracownikami. Na oficjalnej stronie Grupy Suisse Legiste odnaleźć można swego rodzaju ogłoszenie, zachęcające do wzięcia udziału we współpracy. Firma potrzebuje osób kreatywnych, pracowitych i nastawionych na duży sukces i rozwój indywidualny. Dlatego też oferta kierowana jest do prawników prowadzących własną działalność- kancelarię prawną, firmę doradczą czy firmę windykacyjną. Zgłoszenia można dokonać poprzez formularz zamieszczony na stronie.

Sprawdź więcej informacji na ten temat tu.

Źródło:http://www.suisselegiste.pl/30,szukamy_partnerow.html

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments