Oferteo- Dostawcy i Wykonawcy nawet za granicą

[browser-shot url=”http://www.oferteo.pl” width=”300″]

Oferteo to internetowy serwis, który istnieje od 2008 roku. Obecnie jest to firma, która umożliwia dostęp do wszystkich firm i ich produktów. Oferteo zawsze znajduje usługi i produkty, których szuka klient. Ponadto dostawcy i wykonawcy w prosty sposób zyskują zleceniodawców. Jeśli splot tych opisowych zdań nie jest wystarczająco zrozumiały należy czytać dalej.

Otóż, aby wszystko stało się jasne konieczne jest przybliżenie podstawowego schematu działań marki Oferteo. Jeśli jesteśmy osobami, które poszukują na rynku pewnych produktów bądź usług, a zależy nam przede wszystkim na rzetelności i profesjonalizmie, musimy wypełnić formularz zgłoszeniowy zamieszczony na oficjalnej stronie Oferteo. W zgłoszeniu takim należy precyzyjnie określić jakich produktów poszukujemy i czego oczekujemy od wykonawców zlecenia. Swoje zainteresowanie można również wyrazić drogą telefoniczną. W następnej kolejności Oferteo informuje odpowiednich dostawców bądź wykonawców o naszych wymaganiach. Na ich podstawie firmy te, kierują do nas odpowiednie propozycje handlowe. Ostatnim etapem staje się wybór konkretnej firmy wykonawczej i zamówienie pożądanego przez nas produktu. Konkludując Oferteo poszukuje najlepszych ofert na rynku.

Od niedawna firma rozszerzyła swoją działalność. Już dziś można uzyskać dostęp do wykonawców/dostawców zagranicznych. Jako miejsce realizacji zamówienia można wskazać jeden z 60 państw Europy i Azji. Rozszerzenie działalności ma korzystny wpływ niemalże dla każdej ze stron transakcji handlowej. Dla wykonawców i dostawców jest to szansa na współpracę z nowymi, zagranicznymi klientami.

Więcej informacji znajduje się tutaj.

Źródło:http://www.oferteo.pl/nowosci.html

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
adamek956
8 miesięcy temu

Jakie są warunki i koszty dla dostawców i wykonawców z innych krajów?