Kancelaria Lex-us oferuje Wariantowy Zakup Wierzytelności

[browser-shot url=”http://lex-us.pl” width=”300″]

Kancelaria Lex-us świadczy wysokiej klasy usługi od 2004 roku. Warto zaznaczyć, iż w dziedzinie wierzytelności jest wiodącym ekspertem. Firma posługuje się wszelkiego rodzaju nowoczesnymi technikami, a wszystko po to, by w swojej działalności być w 100% skutecznym.

Najnowszą ofertą marki, a jednocześnie pierwszą taką na rynku jest Wariantowy Zakup Wierzytelności. Jest to propozycja, której główny cel to zadowolenie zarówno sprzedającego jak i kupującego wierzytelności. Dla sprzedającego istotna jest precyzyjna wycena należności, zaś dla kupującego ważne jest by nie dokonać przeszacowania ceny nabycia. Wariantowy Zakup Wierzytelności to proces sprzedaży należności złożony z trzech etapów. W pierwszym z nich wierzyciel przedstawia Kancelarii listę dłużników ze wskazaniem na kwotę wierzytelności każdego z nich. Kancelaria Lex-us określa ile wynosi kwota za jaką mogą kupić wierzytelności. W tym momencie dłużnicy nie wiedzą jeszcze, iż przygotowywane zostaje postępowanie windykacyjne.

Kancelaria dokonuje wyceny w ciągu 5-10 dni, a zabiegi te są zupełnie bezpłatne. Drugim etapem staje się konkretna wycena wierzytelności oraz rozpoczęcie windykacji należności. Po dokonaniu Przelewu Powierniczego to kancelaria staje się wierzycielem i to ona kontaktuje się z dłużnikiem w celu uzgodnienia nowych terminów płatności. Działania te zajmują od 30 do 45 dni. Jeśli w takiej sytuacji nastąpi zwrot wierzytelności przez dłużnika to Kancelaria zobowiązuje się zwrócić część środków, określonych w umowie. W końcowej fazie tego etapu Kancelaria wystawia propozycję ostatecznego wykupu wierzytelności. Ostateczne warunki należy ustalić już w 7 dni po zakończeniu etapu drugiego.

Dzięki Wariantowemu Zakupie Wierzytelności istnieje możliwość uzyskania większej zapłaty za należności niż to bywa przy tradycyjnych zakupach. Oczywiście ryzyko niewypłacalności dłużnika przejmuje Kancelaria Lex-us.

Szczegółowe informacje są tu.

Źródło:http://lex-us.pl/oferta/oferta-specjalna/wzw/

0 0 votes
Article Rating
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments