Nowy KRUK

[browser-shot url=”http://pl.kruk.eu” width=”300″]

KRUK S.A. to firma założona w 1998 r. Niezmiennie od tamtego czasu świadczy jedne z najbardziej profesjonalnych usług windykacyjnych na rynku polskim. Z roku na rok marka pragnie sprostać wszelkim oczekiwaniom klientów, w związku z czym nieustannie się rozwija i proponuje coraz to nowsze i bardziej doskonałe oferty windykacyjne. Przez cały okres swej działalności Grupa KRUK prężnie działała w państwie, ale również rozwijała swoją zagraniczną ekspansję.

KRUK jako profesjonalna firma, istniejąca już od kilku lat zdaje sobie sprawę z tego, że przez cały okres działalności przedsiębiorstwa należy robić wszystko, aby przyciągać uwagę potencjalnego klienta. Jest to klucz do przyszłego sukcesu. W związku z tą zasada Grupa KRUK postanowiła dokonać delikatnego rebrandingu. Będzie on polegał na kosmetycznych zmianach w logotypie marki.

Nowe logo, które ujrzeć można już od 1 września br. charakteryzuje się nieco innym projektem graficznym i innymi kolorami. Dotychczasowa granatowa barwa została zastąpiona niebieską i zieloną. Jak twierdzi Grupa KRUK nowe logo ma przyjaźnie wpłynąć na wizerunek marki. Jest to znak, iż firma jest otwarta, życzliwa i pełna zrozumienia dla swoich klientów i osób zadłużonych.

Po szczegółowe dane sięgnij tutaj.

Źródło:http://pl.kruk.eu/biuro-prasowe/informacje-prasowe/

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Poznaj ofertę od Kruka!
4 miesięcy temu

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług w Nowym KRUKu! Oferujemy profesjonalne doradztwo finansowe oraz skuteczne windykacje. Skontaktuj się z nami już dziś!