Koncert charytatywny na rzecz chorych w hospicjum

[browser-shot url=”http://www.egb.pl” width=”300″]

EGB Investments S.A. to firma windykacyjna, działająca na polskim rynku od 1995 roku. Jej długoletnie doświadczenie sprawia, że stała się docenianą marką nie tylko w Polsce, ale i za granicą. Od tylu lat EGB odnosi sukcesy w obsłudze różnych wierzytelności.

Marka ta mając zgromadzone odpowiednie zasoby kapitałowe może pozwolić sobie na udział w różnego rodzaju akcje charytatywne. Oczywiście udział w takich przedsięwzięciach podyktowany jest pragnieniem pomocy drugiemu człowiekowi, jednak nie należy zapominać, że wpływa to bardzo korzystnie na wizerunek marki.

Od wielu lat EGB angażuje się w Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy na czele z Jurkiem Owsiakiem. Ponadto pod opieką firmy znajdują się również najmłodsi z bydgoskiego Zespołu Placówek Opiekuńczo- Wychowawczych. Firma systematycznie organizuje zbiórkę darów, natomiast szczególnie ożywioną aktywność zaobserwować można w okresie świątecznym.

Przed Grupą EGB stoi kolejne ważne przedsięwzięcie charytatywne. Otóż firma wspiera finansowo doroczny koncert charytatywny „Głosy dla hospicjum” organizowany przez Stowarzyszenie im. Sue Ryder. Podczas tego koncertu zbierane są pieniądze na rzecz osób przewlekle i nieuleczalnie chorych. Zamieszkują oni hospicjum w Bydgoszczy, które znajduje się pod opieką Stowarzyszenie im. Sue Ryder.

W tym roku koncert przewidziano na 4 października, a na scenie wystąpią Anna Szałapak, Beata Rybotycka oraz Jacek Wójcicki. Jest to jedno z najważniejszych wydarzeń w Bydgoszczy. Koncert odbędzie się o godz.18:00 w Filharmonii Pomorskiej. Bilety wyceniono na 50 zł. Dochód z koncertu w sposób całkowity przeznaczony jest na bydgoskie hospicjum.

Szczegółowe dane są tutaj.

Źródło:http://www.egb.pl/firma-windykacyjna/wydarzenia/?id=1386&syear=2014

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments