Koksztys zawsze pierwszy

[browser-shot url=”http://koksztys.pl” width=”300″]

Koksztys to największa w Polsce kancelaria prawnicza. Zatrudnia ona łącznie 320 pracowników. Pracownikami tymi są m.in.: radcy prawni, adwokaci i windykatorzy. Kancelaria zajmuje się świadczeniem usług prawnych i windykacyjnych.WSTĘP

Główna centrala firmy Koksztys znajduje się we Wrocławiu, natomiast kilkanaście jej oddziałów rozmieszczonych jest w różnych rejonach Polski. Koksztys prowadzi działalności na szeroką skalę, tak by móc dotrzeć do każdego, kto tylko potrzebuje pomocy prawnej.

Ponadto Grupa Koksztys prowadzi współpracę z radcami prawnymi i adwokatami działającymi w każdym mieście wojewódzkim Polski. Dodatkowo firma zatrudnia blisko 70 windykatorów, którzy tworzą sieć windykatorów terenowych. Warto również zaznaczyć, iż działalność firmy nie ogranicza się tylko do granic naszego państwa.

Koksztys współpracuje również z radcami prawnymi pracującymi na rynkach zagranicznych. Jak widać nie bez powodu Grupę Koksztys określa się mianem największego pracodawcy w branży prawniczej. Jak podaje ranking „Rzeczpospolitej” firma zyskała taki tytuł w kwietniu 2014 roku. Co więcej ta największa kancelarii w Polsce nieustannie wystawia propozycje zatrudnienia nowych pracowników. Oferty odnaleźć można na oficjalnej stronie firmy.

Pierwsze miejsce wśród kancelarii prawnych Koksztys uzyskał zgodnie z rankingiem stworzonym przez „Dziennik Gazety Prawnej”. Należy gratulować i życzyć powodzenia w dalszym rozwoju działalności.

Sięgnij po więcej informacji tutaj.

Źródło:http://koksztys.pl/nasze-sukcesy/

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments