Kolejna edycja Debt Collections Handbook

[browser-shot url=”http://www.atradiuscollections.com” width=”300″]

Atradius Collections to marka prowadząca działalność na skalę globalną. W zakresie jej działań leży kontrola kredytowa i windykacja. Spółka ta powstała już w 1925 roku, jako firma stojąca na straży poprawy jakości transakcji handlowych pomiędzy holenderskimi przedsiębiorcami. Obecnie Atradius Collections uchodzi na lidera w branży windykacyjnej.

Grupa Atradius w ramach swojej działalności od pewnego czasu wydaje podręcznik pt.: „Debt Collections Handbook”. Tak jak co roku, od 8 lat wydawany jest jeden podręcznik. Również w tym roku udostępniono go w wersji rozszerzonej o Chile, Ukrainę i Republikę Południowej Afryki. Debt Collection Handbook po prostu wskazuje w jaki sposób prowadzić windykację. Poruszając sytuację w jakiej znajduje się 38 z wybranych państw, Grupa Atradius na łamach podręcznika charakteryzuje poszczególne etapy postępowania windykacyjnego.

Na podstawie podanych państw opisane zostały postępowania sądowe i upadłościowe w każdym z nich. W ciągu tych ośmiu lat podręcznik cieszy się międzynarodowym powodzeniem. Korzystają z niego specjaliści i menadżerowie kredytowi. Rozległa wiedza na temat windykacji i zarządzania należnościami jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania firmy windykacyjnej i odniesienia długo-oczekiwanego sukcesu.

Aby uzyskać dostęp do statystycznych danych każdego z państw należy odwiedzić oficjalną stronę Grupy Atradius i wypełnić odpowiedni formularz.

Bardziej szczegółowe informacje znajdują się tutaj.

Źródło:http://www.atradiuscollections.com/pl/updates-publications/international-debt-collections-handbook.html

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments