Debitum- marka dla klientów korporacyjnych

[browser-shot url=”https://debitum.eu” width=”300″]

DEBITUM to firma świadcząca szereg usług na najwyższym poziomie. Ofertę swą kieruje przede wszystkim do przedsiębiorców z segmentów B2C oraz B2B. Korzystając ze świadczeń Grupy Debitum możemy mieć pewność, że nasze transakcje handlowe są w pełni chronione. Warto zdecydować się na taką współpracę, ponieważ głównym celem Debitum nie jest tylko umacnianie własnej marki, ale i również korzystny wpływ na wizerunek marki klienta, tak by stała się znana i szanowana pośród grona innych przedsiębiorców.

Bardzo ważnym atutem działalności firmy jest jej jednostkowy sposób podejścia do klienta. Określenie planu działania oraz ceny usług za każdym razem są indywidualnie dobierane do klienta. Na podstawie rozmowy z przedsiębiorcą, Debitum określa warunki umowy, które są dopasowane do jego możliwości i predyspozycji. Ta profesjonalna firma oferuje windykację wierzytelności znajdujących się na różnych etapach. Do przejęcia działań windykacyjnych dochodzi tuż po podpisaniu umowy pomiędzy klientem a Grupą Debitum.

Najwyższymi wartościami marki stały się: standard, jakość, terminowość i bezpieczeństwo. W związku z tym na klienta czeka szereg udogodnień. Po pierwsze, zlecenie postępowania windykacyjnego nie wymaga żadnych opłat, a wynagrodzenie dla firmy uzależnione jest od efektów jej pracy. Ponadto firma gwarantuje, że wszelkie podejmowane zabiegi są jak najbardziej zgodne z prawem. Debitum zobowiązuje się do zachowania bezpieczeństwa danych osobowych. Marka zmniejsza do minimum biurokrację. Również ważnym aspektem współpracy jest przekazywanie należności bezpośrednio na konto klienta.

Firma dzięki wypracowanemu przez lata doświadczeniu może zapewnić, iż każda sprawa solidnie i rzetelnie zostanie doprowadzona do końca. Debitum rozwiąże problemy nie tylko dużych korporacji, ale i również indywidualnych osób.

Szczegółowe informacje są tu.

Źródło:https://debitum.eu/oferta/windykacja/klient-korporacyjny-masowy

0 0 votes
Article Rating
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments