ProfiCredit Twoje Pieniądze

Rata od 152zł / RRSO 53,98% / Do 25000zł / Mało formalności >>

Debitum- marka dla klientów korporacyjnych

[browser-shot url=”https://debitum.eu” width=”300″]

DEBITUM to firma świadcząca szereg usług na najwyższym poziomie. Ofertę swą kieruje przede wszystkim do przedsiębiorców z segmentów B2C oraz B2B. Korzystając ze świadczeń Grupy Debitum możemy mieć pewność, że nasze transakcje handlowe są w pełni chronione. Warto zdecydować się na taką współpracę, ponieważ głównym celem Debitum nie jest tylko umacnianie własnej marki, ale i również korzystny wpływ na wizerunek marki klienta, tak by stała się znana i szanowana pośród grona innych przedsiębiorców.

Bardzo ważnym atutem działalności firmy jest jej jednostkowy sposób podejścia do klienta. Określenie planu działania oraz ceny usług za każdym razem są indywidualnie dobierane do klienta. Na podstawie rozmowy z przedsiębiorcą, Debitum określa warunki umowy, które są dopasowane do jego możliwości i predyspozycji. Ta profesjonalna firma oferuje windykację wierzytelności znajdujących się na różnych etapach. Do przejęcia działań windykacyjnych dochodzi tuż po podpisaniu umowy pomiędzy klientem a Grupą Debitum.

Najwyższymi wartościami marki stały się: standard, jakość, terminowość i bezpieczeństwo. W związku z tym na klienta czeka szereg udogodnień. Po pierwsze, zlecenie postępowania windykacyjnego nie wymaga żadnych opłat, a wynagrodzenie dla firmy uzależnione jest od efektów jej pracy. Ponadto firma gwarantuje, że wszelkie podejmowane zabiegi są jak najbardziej zgodne z prawem. Debitum zobowiązuje się do zachowania bezpieczeństwa danych osobowych. Marka zmniejsza do minimum biurokrację. Również ważnym aspektem współpracy jest przekazywanie należności bezpośrednio na konto klienta.

Firma dzięki wypracowanemu przez lata doświadczeniu może zapewnić, iż każda sprawa solidnie i rzetelnie zostanie doprowadzona do końca. Debitum rozwiąże problemy nie tylko dużych korporacji, ale i również indywidualnych osób.

Szczegółowe informacje są tu.

Źródło:https://debitum.eu/oferta/windykacja/klient-korporacyjny-masowy

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
kamiloo93
4 miesięcy temu

Czym dokładnie jest firma Debitum?

Poznaj ofertę od Debitum
5 miesięcy temu

Debitum – marka dla klientów korporacyjnych

Szanowni Państwo,

Mamy przyjemność przedstawić ofertę skierowaną do klientów korporacyjnych pod naszą marką – Debitum. Jesteśmy dynamiczną i innowacyjną firmą specjalizującą się w sektorze finansowym, która oferuje szeroki zakres usług i rozwiązań dedykowanych przedsiębiorstwom.

Naszym głównym celem jest wspieranie rozwoju i wzrostu naszych klientów, dlatego oferujemy kompleksowe i dostosowane do indywidualnych potrzeb rozwiązania finansowe. Nasza oferta obejmuje:

1. Kredyty korporacyjne: Udostępniamy elastyczne kredyty na rozwój działalności, inwestycje i zakup nowych aktywów.

2. Finansowanie faktur: Dostarczamy rozwiązania w zakresie faktoringu i forfaitingu, które umożliwiają uzyskanie natychmiastowej płynności finansowej poprzez zbycie należności.

3. Leasing: Zapewniamy dostęp do atrakcyjnych ofert leasingowych na pojazdy, maszyny oraz urządzenia.

4. Usługi inkaso: Oferujemy profesjonalne usługi windykacyjne, które pomogą w odzyskaniu należności od dłużników.

5. Doradztwo finansowe: Nasi eksperci posiadają szeroką wiedzę i doświadczenie w dziedzinie finansów, którą chętnie podzielą się z naszymi klientami.

Nasi specjaliści są zawsze gotowi służyć fachowym doradztwem i wsparciem w wyborze optymalnych rozwiązań finansowych. Napisz do nas już dziś.