Windykacja i monitoring należności za 0%

[browser-shot url=”http://www.zdbp.pl” width=”300″]

Zespół Doradztwa Biznesowego PARTNER Sp. z o.o. to firma, która na rynku polskim świadczy swoje usługi od 2000 roku. Początkowo marka znana była pod nazwą Bilans-Inwestment Sp. z o.o. Dokonano rebrandingu ponieważ uznano, iż obecna nazwa lepiej określa charakter firmy i zdecydowanie skuteczniej trafia do polskiego przedsiębiorcy- klienta.

W swojej ofercie firma prezentuje szeroki wachlarz usług. Doradcy i eksperci pomagają przedsiębiorcom w dokonywaniu zmian organizacyjnych i prawnych w swych spółkach. Posiadają również doświadczenie w prowadzeniu procesów naprawczych przedsiębiorstw. Grupa PARTNER oferuje także pomoc z zakresu księgowości, finansów, prawa podatkowego i gospodarczego.

Zespół Doradztwa Biznesowego PARTNER prowadzi również działalność w ramach windykacji i monitoringu należności. W tej dziedzinie firma może poszczycić się wysoką skutecznością. Warto więc, zlecić tej firmie odzyskanie przeterminowanych należności. Tym bardziej opłacalne staje się skorzystanie z usługi windykacyjnej, jeżeli wierzytelność powstała po 28 kwietnia 2013 roku. Bowiem tego dnia weszła w życie ustawa o terminach zapłaty w trasakcjach handlowych. Mówi ona o tym, że jeżeli kontrahent nie dokonał wpłaty należności do dnia podanego w umowie, to wierzycielowi, bez dodatkowych wezwań kierowanych pod adresem dłużnika, przysługuje kwota o wartości 40 euro. Zadośćuczynienie w tej postaci należy się nawet wtedy, kiedy wydatki związane z odzyskiwaniem należności były mniejsze, aniżel 40 euro. W przypadku kiedy koszty odzyskiwania należności stały się większe niż 40 euro, wierzyciel ma pełne prawo do zwrotu całkowitej kwoty poniesionych wydatków.

W związku z tą ustawą Grupa PARTNER postanowiła opracować projekt nowej oferty windykacyjnej. Atrakcyjność usługi polega na tym, iż jest to windykacja 0%. Nie trzeba dokonywać żadnych opłat wstępnych. Wszelkie koszty zastępstwa procesowego poniesie dłużnik. Przedsiębiorca nie ponosi żadnych kosztów, jeżeli windykacja nie przyniesie oczekiwanych rezultatów. Nie płaci również żadnej prowizji, ponieważ tego dokonuje dłużnik.

ZDBP PARTNER to marka o 14- letnim doświadczeniu, która każdą sprawę sukcesywne doprowadza do końca. Zobowiązuje się również do monitorowania spłaty oraz sytuacji dłużników. Monitoringowi temu podlegają również działania kancelarii komorniczych. Ponadto przedsiębiorca jest nieustannie informowany o przebiegu procesu windykacyjnego.

Szczegółowe informacje są tu.

Źródło:http://www.zdbp.pl/windykacja-zero-procent.php

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marek
4 miesięcy temu

Czy firma oferuje usługi windykacji i monitoringu należności za 0% prowizji?