Anglia nie uchroni przed polskimi długami

[browser-shot url=”http://www.federacja-konsumentow.org.pl/” width=”300″]

Twórcy ofert przeprowadzenia upadłości konsumenckiej w Anglii, zapewniają o sprawnym i szybkim postępowaniu upadłościowym i odcięciu się od wszystkich długów.

Niestety, skuteczne przeprowadzenie upadłości za granicą jest dużo bardziej skomplikowane niż się wydaje. Obecnie wielu Irlandczyków osiedla się na Wyspach tylko po to, by wkrótce ogłosić bankructwo. Jest to tak zwana turystyka upadłościowa, dosyć popularna wśród irlandzkich byłych milionerów. Popularność ta wynika z przewidzianego w angielskim prawie upadłościowym automatycznego zakończenia upadłości po roku czasu od dnia wydania orzeczenia o bankructwie. Aktualnie sądy stają się jednak coraz bardziej dociekliwe i wydłużają dotychczasowy sześciomiesięczny okres zamieszkania do nawet kilku lat. Chcąc skorzystać z prawa upadłościowego UK, trzeba wykazać, iż centrum naszej aktywności życiowej mieści się na terenie Wielkiej Brytanii od dłuższego czasu. W ofertach polskich firm zamieszczane są ogłoszenia z zapewnieniami, iż kilkumiesięczny pobyt w UK lub kilkukrotne odwiedzenie zarejestrowanej tam spółki wystarczy. Są to twierdzenia nieprawdziwe.

Zatem ogłoszenia upadłości w Wielkiej Brytanii nie można już traktować jako zwyczajnej formalności. Sądy poddają wnioski kompleksowej analizie, a wszelkie niezgodności sprawiają, że wnioski są po prostu odrzucane.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Udzielamy porad prawnych dla Polaków z UK
4 miesięcy temu

Oferujemy Państwu profesjonalne doradztwo finansowe w zakresie unikania polskich długów. Działamy na terenie Anglii i pomagamy Polakom uniknąć konsekwencji związanych z nieterminową spłatą zobowiązań w Polsce. Zapewniamy kompleksową opiekę oraz skuteczne strategie, które pomogą Państwu ochronić się przed polskimi długami. Skontaktuj się z nami już dzisiaj, aby poznać więcej szczegółów.

dawid12
8 miesięcy temu

Czy Anglia nie uchroni się przed polskimi długami?

Pomoc prawna dla Polaków z UK
8 miesięcy temu

Zapewniamy kompleksowe doradztwo finansowe w zakresie zabezpieczenia Anglii przed polskimi długami. Działamy szybko i skutecznie, oferując profesjonalne usługi prawne oraz rozwiązania mające na celu minimalizację ryzyka. Skontaktuj się z nami, abyśmy mogli pomóc Ci skutecznie chronić Twoje interesy.