Restrukturyzacja długu- usługa dla dłużników

[browser-shot url=”http://www.windykacja-dkow.pl” width=”300″]

Restrukturyzacja długu to jedna z możliwości jakie gwarantuje Dolnośląskie Konsorcjum Obsługi Wierzytelności. Produkt ten skierowany jest przede wszystkim do wszystkich dłużników, którzy mają ogromny problem z terminową wpłatą należności. DKOW w ramach restrukturyzacji długu podejmuje wszelkie działania negocjacyjne z bankami, funduszami i innymi instytucjami finansowymi.

Dzięki ofercie takiej jak ta, dłużnik może uzyskać szansę na przedłużenie terminu wpłaty, obniżenie oprocentowania czy też innych kosztów związanych z zawarciem wcześniejszej transakcji handlowej. Wraz z prowadzonymi negocjacjami okazuje się, iż wierzyciele na ogół chętne idą na wszelkie ustępstwa. Po prostu w sytuacjach, kiedy występuje ryzyko niewypłacalności dłużnika, wierzycielowi zależy przede wszystkim na odzyskaniu zainwestowanych pieniędzy. W takich momentach oprocentowanie czy też koszty dodatkowe mają drugorzędne znaczenie.

DKOW w ramach umowy zobowiązuje się do szczegółowej analizy należności. W związku z tym dokonuje odpowiedniego podziału na należności podstawowe, odsetki, koszty postępowania sądowego bądź też egzekucyjnego. Zadaniem tejże firmy staje się wynegocjowanie jak najkorzystniejszych warunków rozliczenia dłużnika z jego wierzycielem. Jeśli zadłużony kontrahent nie ma żadnych środków na spłacenie długu Konsorcjum podejmuje wszelkie starania by dopomóc w pozyskaniu środków finansowych niezbędnych do uregulowania należności.

Dla wierzycieli godnym uwagi jest fakt, iż w ramach restrukturyzacji długu, Konsorcjium służy wszelką pomocą w zakresie odzyskiwania swoich pieniędzy.

Więcej danych znajduje się tutaj.

Źródło:http://www.windykacja-dkow.pl/restrukturyzacja-dlugu/

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
majka
1 miesiąc temu

Czy mogę pomóc w jakikolwiek sposób związany z restrukturyzacją długu?

Poznaj usługi dla dłużników.
5 miesięcy temu

Jesteśmy firmą specjalizującą się w restrukturyzacji długu, oferującą kompleksową usługę dla dłużników. Naszym celem jest pomóc naszym klientom w odzyskaniu kontroli nad ich finansami poprzez negocjacje z wierzycielami w celu znalezienia optymalnego rozwiązania dla obu stron.

Nasz zespół doświadczonych ekspertów analizuje szczegółowo sytuację finansową naszych klientów, aby zrozumieć ich indywidualne potrzeby i możliwości. Na podstawie tych informacji, opracowujemy spersonalizowany plan restrukturyzacji, który uwzględnia wszystkie elementy, takie jak wysokość zadłużenia, dochody i możliwości spłaty.

Jako mediatorzy negocjujemy warunki umowy z wierzycielami. Nasze doświadczenie i znajomość prawa finansowego oraz procedur restrukturyzacyjnych pozwala nam znaleźć korzystne rozwiązania, które pomagają naszym klientom uporządkować swoje finanse i uregulować swoje zobowiązania w sposób realistyczny i zrównoważony.

Nasza usługa restrukturyzacji długu obejmuje także doradztwo w zarządzaniu finansami oraz pomoc w tworzeniu budżetu. Celem naszego wsparcia jest nie tylko rozwiązanie długoterminowego problemu zadłużenia, ale również edukacja finansowa naszych klientów, aby uniknąć podobnych sytuacji w przyszłości.

Zaufało nam już wielu klientów, którzy z powodzeniem odzyskali kontrolę nad swoimi finansami dzięki naszej usłudze restrukturyzacji długu. Jeśli potrzebujesz pomocy w rozwiązaniu swoich problemów finansowych, skontaktuj się z nami, jesteśmy tutaj po to, aby Ci pomóc.

M.B.
2 lat temu

Witam. Mam długi, chce jak najszybciej je spłacić. Czy ktoś może mi pomóc? O co tak właściwie chodzi w restrukturyzacji długu? Proszę o pilną pomoc!