Restrukturyzacja długu- usługa dla dłużników

[browser-shot url=”http://www.windykacja-dkow.pl” width=”300″]

Restrukturyzacja długu to jedna z możliwości jakie gwarantuje Dolnośląskie Konsorcjum Obsługi Wierzytelności. Produkt ten skierowany jest przede wszystkim do wszystkich dłużników, którzy mają ogromny problem z terminową wpłatą należności. DKOW w ramach restrukturyzacji długu podejmuje wszelkie działania negocjacyjne z bankami, funduszami i innymi instytucjami finansowymi.

Dzięki ofercie takiej jak ta, dłużnik może uzyskać szansę na przedłużenie terminu wpłaty, obniżenie oprocentowania czy też innych kosztów związanych z zawarciem wcześniejszej transakcji handlowej. Wraz z prowadzonymi negocjacjami okazuje się, iż wierzyciele na ogół chętne idą na wszelkie ustępstwa. Po prostu w sytuacjach, kiedy występuje ryzyko niewypłacalności dłużnika, wierzycielowi zależy przede wszystkim na odzyskaniu zainwestowanych pieniędzy. W takich momentach oprocentowanie czy też koszty dodatkowe mają drugorzędne znaczenie.

DKOW w ramach umowy zobowiązuje się do szczegółowej analizy należności. W związku z tym dokonuje odpowiedniego podziału na należności podstawowe, odsetki, koszty postępowania sądowego bądź też egzekucyjnego. Zadaniem tejże firmy staje się wynegocjowanie jak najkorzystniejszych warunków rozliczenia dłużnika z jego wierzycielem. Jeśli zadłużony kontrahent nie ma żadnych środków na spłacenie długu Konsorcjum podejmuje wszelkie starania by dopomóc w pozyskaniu środków finansowych niezbędnych do uregulowania należności.

Dla wierzycieli godnym uwagi jest fakt, iż w ramach restrukturyzacji długu, Konsorcjium służy wszelką pomocą w zakresie odzyskiwania swoich pieniędzy.

Więcej danych znajduje się tutaj.

Źródło:http://www.windykacja-dkow.pl/restrukturyzacja-dlugu/

0 0 votes
Article Rating
1 Komentarz
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
M.B.
1 miesiąc temu

Witam. Mam długi, chce jak najszybciej je spłacić. Czy ktoś może mi pomóc? O co tak właściwie chodzi w restrukturyzacji długu? Proszę o pilną pomoc!