Konferencja November Credit&Collection Days 2014

[browser-shot url=”http://www.polskizwiazekwindykacji.pl” width=”300″]

Polski Związek Windykacji to otwarta organizacja zrzeszająca przedsiębiorstwa świadczące usługi windykacyjne. Przynależność do związku jest w pełni dobrowolna. Jego głównym celem jest integracja środowiska oraz interesów w branży windykacyjnej.

Polski Związek Windykacji we współpracy z marką Konfoteka Sp.z o.o. postanowił zorganizować Konferencję November Credit&Colletions 2014. Spółka Konfoteka to przedsiębiorstwo specjalizujące się w profesjonalnym planowaniu i organizowaniu wszelkiego rodzaju konferencji i eventów. PZW podejmując współpracę z tą firmą, może mieć pewność, iż konferencja zostanie poprowadzona w sposób profesjonalny, na światową skalę i na miarę europejskich standardów.

Wydarzenie to będzie miało miejsce 19-20 listopada 2014 roku w Hotelu Narvil Conference&SPA Serock, niedaleko Warszawy. Listopadowa konferencja zgodnie z założeniem ma być pierwszą edycją cyklicznych zjazdów.

Podczas konferencyjnych spotkań zakłada się rozważania na temat globalnych trendów makroekonomicznych oraz prognozy dla polskiego rynku gospodarczego. Konferencje mają stać się forum na którym pomiędzy doświadczonymi uczestnikami rynku windykacyjnego dochodzi do wymiany poglądów. Dzięki taki spotkaniom można skonfrontować wiedzę na temat aktualnych technik windykacyjnych oraz poszerzyć swoje biznesowe kontakty. Uczestnictwo w konferencji nigdy nie będzie czasem straconym. Zaproszonymi na Konferencję mogą czuć się m.in.: działy monitoringu należności, działy windykacji i kontroli kredytowej, risk management oraz wywiadownie gospodarcze, biura informacji gospodarczej, firmy faktoringowe czy windykacyjne, kancelarie prawne, firmy doradcze itd.

Więcej danych znajduje się tu.

Źródło:http://www.polskizwiazekwindykacji.pl/aktualnosci/najnowsze-informacje,92.html

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments