Inspektor do spraw windykacji

[browser-shot url=”http://www.ledziny.pl/” width=”300″]

W Lędzinach, 16-tysięcznym mieście w województwie śląskim, od sierpnia tego roku w urzędzie pracował będzie inspektor do spraw windykacji.

Narzędzia inspektora będą dokładnie takie same, jak zwykłego komornika. Wyjątkiem jest zajmowanie nieruchomości, do tego nie będzie miał uprawnień. Zabieg ten jest sposobem na rozprawienie się z dłużnikami. Wiceburmistrz miasta powiedział, że inspektor będzie mógł zająć rachunek bankowy lub wystąpić do pracodawcy o ściągnięcie zaległej kwoty z wypłaty zadłużonego. W ekstremalnych sytuacjach dozwolone będzie również zajęcie telewizora lub samochodu dłużnika.

Jeśli mieszkaniec Lędzin, nie będzie płacić chociażby za śmieci, miejski komornik zajmie mu konto lub zarekwiruje telewizor.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Oferta inspektora do spraw windykacji
8 miesięcy temu

Szanowni Państwo,

Z ogromną przyjemnością przedstawiam swoją ofertę na stanowisko Inspektora do spraw windykacji. Posiadam wieloletnie doświadczenie w dziedzinie windykacji oraz gruntowną wiedzę dotyczącą przepisów prawnych związanych z tą dziedziną.

Moja praca w poprzednich firmach windykacyjnych pozwoliła mi zdobyć umiejętności w zakresie negocjacji oraz skutecznego odzyskiwania należności. Współpracując z różnymi klientami i wierzycielami, nauczyłem się elastyczności, szybkiego podejmowania decyzji oraz wypracowywania i realizowania skutecznych strategii windykacyjnych.

Posiadam również doskonałe umiejętności komunikacyjne, zarówno w mowie, jak i piśmie, co pozwala mi skutecznie i precyzyjnie przekazywać informacje w całym procesie windykacyjnym. Dodatkowo, jestem dobrze zorganizowany, rzetelny i potrafię pracować pod presją czasu.

Jestem przekonany, że moje umiejętności oraz doświadczenie będą wartościowym wkładem dla Państwa firmy. Mam ogromną motywację do pracy, jestem gotowy na podjęcie nowych wyzwań i rozwój w dziedzinie windykacji.

Cieszę się na możliwość bliższego przedstawienia się osobiście oraz przedyskutowania możliwości współpracy. Z przyjemnością przedłożę dodatkowe referencje oraz rozwiązania, które wcześniej zastosowałem i przyniosły skuteczne rezultaty.

Poznaj ofertę inspektora windykacyjnego
8 miesięcy temu

Szanowni Państwo,

Jestem Inspektorem do spraw windykacji i chciałbym przedstawić Państwu moją ofertę.

Moje doświadczenie w dziedzinie windykacji obejmuje zarówno obsługę klientów indywidualnych, jak i firmowych. Posiadam szeroką wiedzę na temat przepisów prawa dotyczących windykacji oraz umiejętności negocjacyjnych, które są niezbędne przy rozwiązywaniu problemów związanych z niezapłaconymi długami.

Mój cel to zapewnienie skutecznej i profesjonalnej obsługi przy odzyskiwaniu pieniędzy. Pracuję z zaangażowaniem i dokładnością, dopasowując strategię windykacyjną do indywidualnej sytuacji każdego dłużnika. Wierzę, że komunikacja jest kluczem do sukcesu, dlatego dbam o otwarty i uczciwy dialog z dłużnikami, dążąc do znalezienia satysfakcjonującego rozwiązania dla obu stron.

Przygotowując ofertę, uwzględniam Państwa potrzeby i preferencje, gwarantując jednocześnie zachowanie najwyższych standardów etyki zawodowej. Moje usługi obejmują monitoring płatności, negocjacje, plany spłat, a w przypadku braku efektów – prowadzenie postępowań sądowych.

Zapewniam Państwu pełne wsparcie i troskę o Państwa interesy w procesie windykacji. Jestem przekonany, że moje umiejętności i dążenie do osiągnięcia zadowolenia klienta pozwolą nam osiągnąć pozytywne wyniki.

Serdecznie zachęcam do skorzystania z mojej oferty i zapewniają, że podejdę do każdego przypadku z zaangażowaniem i profesjonalizmem.

Naszka321
9 miesięcy temu

Potrzebuje 25 000, grozi mi komornik