GAME OVER dla dłużników

[browser-shot url=”http://ibspolska.pl” width=”300″]

IBS Polska Sp. z o.o. już od ponad 10 lat istnieje na rynku polskim. Jest to firma świadcząca usługi windykacyjne oraz prawno-finansowe. Wysokie standardy firmy sprawiają, iż jest ona w swym działaniu w 100% skuteczna. Pracownicy IBS Polska gotowi są do świadczenia usług 24-godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

IBS Polska w ostatnim czasie opracowała nowy projekt, którego celem stało się stworzenie darmowej mobilnej aplikacji, która ułatwić ma odzyskanie pieniędzy przez wierzycieli od swoich dłużników. Aplikacja GameOver stworzona została z myślą o firmach i przedsiębiorcach, którzy nie wiedzą w jaki sposób odzyskać swoje pieniądze.

Zadanie jest proste. Wystarczy pobrać aplikację dzięki której szybko i skutecznie będzie można wysłać wiadomość do firmy IBS Polska świadczącej usługi windykacyjne. W podanym formularzu należy wpisać dane dłużnika, następnie dane wierzyciela oraz koniecznie trzeba określić kwotę zadłużenia. Kiedy zgłoszenie zostanie wysłane, eksperci firmy windykacyjnej w ciągu 30 minut kontaktują się z wierzycielem, aby jak najszybciej omówić dalszy plan działania. Aplikacja GameOver ułatwia skontaktowanie się z IBS Polska Sp. z o.o.

Sprawdź wiadomości na ten temat tu.

Źródło:http://ibspolska.pl/powiedz-dluznikowi-game-over.html

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Dominik z Olka
7 miesięcy temu

Witam. Szukam pożyczki dla dłużników? Czy kotś może mi jakąś poradzić?