Najnowszy raport zainteresowania firmami windykacyjnymi

[browser-shot url=”http://www.atradiuscollections.com/pl/updates-publications/global-collections-review.html” width=”300″]

Jak głosi najnowszy raport Global Collections Review firmy Atradius Collections – zainteresowanie usługami firm windykacyjnych w Europie utrzymuje się na stałym poziomie.

W Północnej Europie firmy najczęściej korzystają z nich w celu ugodowego odzyskania należności. W krajach Europy Wschodniej wynik procentowy zainteresowania jest wyższy niż w roku ubiegłym. Aktualnie wynosi 27%. To i tak niewiele w porównaniu ze średnią Europy – 33%. Większe zainteresowanie tłumaczyć można poprawiającymi się prognozami dla europejskich gospodarek, które łagodzą podejście przedsiębiorstw z Europy Wschodniej i Południowej dla współpracy handlowej. Firmy z Polski, Czech, Słowacji oraz Węgier w celu odzyskania długu korzystają z wewnętrznych zespołów windykacyjnych (61%), kancelarii prawnych (49%) oraz sprzedaży długu (15%). Popularność tego typu prawnych rozwiązań, które umożliwiają odzyskiwanie należności, znacznie maleje w państwach Europy Zachodniej i Północnej na rzecz zewnętrznych firm windykacyjnych.

Bandanie Global Collections Review, które dotyczy Europy zostało przeprowadzone na liczbie 3800 firm z 18 krajów.

Szczegółowe informacje na stronie tu.

Źródło: http://www.atradiuscollections.com/pl/updates-publications/global-collections-review.html

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Sprawdź raport o firmach windykacyjnych
1 miesiąc temu

Z przyjemnością prezentujemy naszą najnowszą ofertę, która zawiera raport zainteresowania firmami windykacyjnymi. Nasze badania pokazują aktualne trendy i preferencje firm w zakresie korzystania z usług windykacyjnych. Dzięki naszemu raportowi dowiesz się, jakie są najczęstsze problemy związane z windykacją wśród firm, jakie metody odzyskiwania należności są najbardziej skuteczne oraz jakie kryteria są brane pod uwagę przy wyborze agencji windykacyjnej.

Nasza oferta zawiera kompleksowy raport, który pomoże Ci lepiej zrozumieć potrzeby i oczekiwania potencjalnych klientów z branży windykacyjnej. Dzięki tym informacjom będziesz mógł dostosować swoje usługi do wymagań rynku oraz zdobyć przewagę nad konkurencją.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i zgłębienia wiedzy na temat zainteresowania firmami windykacyjnymi. Dzięki naszemu raportowi będziesz mógł lepiej zrozumieć rynek i skuteczniej pozyskiwać nowych klientów.

Sprawdź ofertę ofertę usług windykacyjnych
3 miesięcy temu

Szanowni Państwo,

Mamy przyjemność przedstawić Państwu naszą najnowszą ofertę dotyczącą usług windykacyjnych. Jako firma specjalizująca się w obszarze windykacji, gwarantujemy skuteczne i profesjonalne działania mające na celu odzyskanie należności.

Nasz najnowszy raport zainteresowania firmami windykacyjnymi potwierdza wysoką skuteczność naszych działań oraz zaufanie, jakim obdarzają nas nasi Klienci. Dzięki temu możemy zapewnić Państwu kompleksową, spersonalizowaną obsługę opartą na indywidualnym podejściu do każdego przypadku.

Nasza oferta obejmuje kompleksowe działania windykacyjne, w tym kontakt z dłużnikami, negocjacje oraz sporządzanie umów windykacyjnych. Opracowujemy również strategie odzyskiwania należności, uwzględniając przy tym indywidualne potrzeby i oczekiwania naszych Klientów. Dysponujemy również wyspecjalizowanym zespołem prawnym, który wspiera nas w procesie windykacyjnym, zapewniając pełne bezpieczeństwo prawne transakcji.

W ramach naszej oferty zapewniamy konkurencyjne ceny oraz terminowość realizacji zleceń. Naszym celem jest zapewnienie Państwu pełnej satysfakcji oraz skutecznego odzyskania należności.

Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem w celu bliższego przedstawienia naszej oferty oraz ustalenia szczegółów współpracy. Jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie i profesjonalizm pozwolą nam spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

ANDRZEJ
6 miesięcy temu

Jaki jest najnowszy raport zainteresowania firmami windykacyjnymi?