Pożyczka w banku dla zadłużonych – pożyczki bankowe dla osób z długami

Przekonaj się ile pieniędzy pozyskasz z instytucji bankowej. Najlepsze pożyczki w banku dla zadłużonych bez zdolności kredytowej. Błyskawiczna akceptacja wniosku i przekazanie pieniędzy przy pierwszej wizycie. Minimalne raty, możliwość wcześniejszej spłaty. Najlepsze oprocentowanie, wygodny harmonogram spłat bez BIK i KRD. Czeka na Ciebie pożyczka w banku dla zadłużonych bez zgody współmałżonka. Brak ukrytych kosztów, najlepsze oferty na rynku.

Bankowa pożyczka dla zadłużonych

Wbrew panującym opiniom, nie tylko prywatne firmy pozabankowe udzielają pożyczek osobom zadłużonym. Robią to też nowoczesne banki, które wiedzą, że aktualnie coraz więcej osób przejawia problemy finansowe. Mimo, że zobowiązania te nie są bardzo wysokie, zazwyczaj sięgają nawet 100 tysięcy złotych. W przeciwieństwie do kredytów, pożyczki można wykorzystać na dowolny cel. Warto także wiedzieć, że nie ma potrzeby szukania poręczeń, czy prosić o zgodę współmałżonka.

Do zaciągnięcia taniej pożyczki w banku przez osobę zadłużoną wystarczy własny dowód osobisty oraz sporządzone przez siebie oświadczenie o posiadanych przychodach. Tu warto pamiętać, że akceptowana jest każda forma dochodu, a więc może nią być: wynagrodzenie z zakładu pracy, otrzymywane alimenty, zasiłek dla bezrobotnych, czy inne świadczenia socjalne. Jako, że nie potrzeba zaświadczeń, nie musimy martwić się, że o pożyczce dowie się pracodawca, czy inna osoba trzecia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Scroll to top