ProfiCredit Twoje Pieniądze

Rata od 152zł / RRSO 53,98% / Do 25000zł / Mało formalności >>

Szybka pożyczka dla zadłużonych od ręki. Potrzebujesz gotówki na już?

Najlepsze wsparcie pieniężne od ręki bez BIK i KRD. Pilna pożyczka dla zadłużonych bez sprawdzania zdolności kredytowej z małą ilością formalności. Minimalne raty szybkie do spłaty. Sprawdź jakie zalety posiadają pilne pożyczki dla osób z długami w 15 minut na koncie bankowym. Zero ukrytych kosztów, najlepsze oferty na rynku, możliwość przedłużenia czasu spłaty. Wypełnij darmowy wniosek teraz, internetowe pożyczki dla wszystkich na dowolny cel wyłącznie na dowód osobisty.

Czym wyróżniają się pożyczki dla osób z zadłużeniami?

Poszukujesz możliwie najszybszego wsparcia pieniężnego? Przede wszystkim musisz poznać zalety internetowych pożyczek dla osób z zadłużeniami dostępnych dla każdej pełnoletniej osoby:

 • zero złożonych formalności i ukrytych kosztów dodatkowych,
 • atrakcyjne oprocentowanie, najniższe w okolicy,
 • brak weryfikacji zdolności kredytowej BIK i KRD,
 • pieniądze wyłącznie w oparciu o dowód osobisty,
 • gotówka bez opuszczania własnego mieszkania,
 • możliwość przedłużenia czasu spłaty,
 • dogodne raty możliwe do terminowej spłaty,
 • gotówka dla każdej pełnoletniej osoby,
 • akceptacja każdego wniosku nawet w 15 minut,
 • możliwość wcześniejszej spłaty bez ukrytych kosztów.

Wiedząc już, że pragniesz skorzystać z taniej, ale przede wszystkim szybkiej pożyczki dla zadłużonych online pamiętaj, że czekają na Ciebie darmowe porównywarki internetowe. Poświęć na analizę jednej z nich kilka minut, a wybierzesz najlepsze wsparcie pieniężne dostępne na naszym rynku.

Oferty - Szybka pożyczka dla zadłużonych od ręki. Potrzebujesz gotówki na już?

 • Oferujemy Państwu ekspresową pożyczkę...

  Oferujemy Państwu ekspresową pożyczkę dla zadłużonych ode ręki w 15 minut na konto! DLA FIRM * pożyczki online do 80…zobacz ofertę »

Warunki pożyczki dla zadłużonych – sprawdź jakie są wymagania

Szukasz szybkich pieniędzy na już, ale masz niespłacone długi? Wypełnij bezpłatny wniosek teraz, pieniądze dostaniesz w 15 minut. Błyskawiczne pożyczki dla zadłużonych bez sprawdzania baz dłużników BIK, KRD, ERIF, BIG. Minimalne oprocentowanie, dogodne raty do spłaty, najlepsze warunki pożyczkowe. Skończ z długami jeszcze dziś! Wysoka gotówka bez opuszczania mieszkania i ukrytych kosztów.

Wszystkie osoby zadłużone skorzystać mogą z pożyczki pozabankowej od ręki całkowicie przez Internet nawet w przypadku posiadania innych zobowiązań do spłacenia tj. kredytów, chwilówek czy pożyczek. Dlaczego warto wykorzystać ją do spłacenia zaległych należności i innych wydatków? Przede wszystkim pieniądze dostępne są nawet w kilkanaście minut i to bez zbędnych formalności. Potrzebne jest wyłącznie posiadanie:

szybka pozyczka dla zadluzonych - obrazek 1
Jeżeli szybką pożyczkę dla zadłużonych od ręki zaciągasz w weekend, to musisz liczyć się z tym, że proces przyznawania wsparcia może trochę się przedłużyć.
 • pełnej zdolności do czynności prawnych,
 • aktualnego dowodu osobistego,
 • własnego konta bankowego,
 • jakiegokolwiek źródła przychodu,
 • polskiego obywatelstwa.

Wbrew pozorom powyższe wymogi spełnia niemalże każda pełnoletnia osoba. W przypadku braku posiadania rachunku bankowego, z powodzeniem skorzystać można z równie szybkiej pożyczki bez zdolności kredytowej dostępnej w wybranym oddziale firmy pozabankowej lub z dostawą do Twojego mieszkania w dowolnym miejscu w Polsce. Wówczas pieniądze przekazywane są podczas pierwszej wizyty do rąk własnych klienta.

Jaka pożyczka dla osób bez zdolności kredytowej jest najwyżej w aktualnym rankingu?

Najszybszą pożyczką dla osób zadłużonych bez zdolności kredytowej jest ta zaciągana przez Internet. Wystarczy 15 minut, a pieniądze przelewane są prosto na konto bankowe. Jedyne co trzeba zrobić to wypełnić darmowy wniosek online w oparciu o własny dowód osobisty. Warto wiedzieć, że nie są wymagane zaświadczenia o dochodach, czy poręczenia. Zainteresowany może wykorzystać pieniądze na dowolny cel i to bez ukrytych kosztów, czy wymagań.

Chcąc wyszukać najlepszą ofertę warto skorzystać z gotowego rankingu pożyczkowego. Zawiera on zestawienie aktualnych ofert pożyczkowych bez zdolności kredytowej wraz ich poszczególnymi parametrami. Zaliczyć do nich można między innymi: wysokość pożyczki, czas spłaty, wartość oprocentowania. Rankingi dostępne są 24 godziny na dobę i to siedem dni w tygodniu. Zainteresowany korzysta z nich anonimowo bez jakichkolwiek wymogów. W ten sposób wybrana pożyczka dla osób z długami z pewnością będzie tą najkorzystniejszą i pozwoli zaoszczędzić nie małą kwotę pieniędzy.

Czy muszę posiadać zabezpieczenia aby otrzymać pozabankową pożyczkę dla osób z długami?

Firmy pozabankowe udzielające szybkich pożyczek dla osób z długami z reguły nie wymagają zabezpieczeń. Chyba, że pożyczkobiorca chciałby ubiegać się o wysoką kwotę, wtedy pożyczkę można zabezpieczyć w postaci ustanowieniu jakiegoś rodzaju zastawu, np. na dowolnej nieruchomości. W ten sposób parabanki upewniają się, że pożyczkobiorca nie będzie miał problemu ze spłatą zobowiązania. Zabezpieczeniem mogą być również dochody lub posiadanie poręczyciela. Ale pamiętajmy, że warto szukać oferty pożyczkowej bez zabezpieczeń.

Co jeśli mamy zadłużenia? Czy mam szansę na pożyczkę?

Aktualne pożyczki pozabankowe dla osób z zadłużeniami pozyskać można na wiele sposobów. Najszybszym sposobem jest jednak Internet oraz indywidualna wizyta w wybranej placówce. W pierwszym przypadku wystarczy wypełnić bezpłatny formularz online dostępny na stronie internetowej wybranej firmy pozabankowej. Zaraz po wysłaniu go następuje niemalże automatyczna akceptacja, po czym pracownik zleca wykonanie przelewu online, dzięki czemu pieniądze błyskawicznie docierają do pożyczkobiorcy. Ten gotówkę może przeznaczyć na dowolny cel bez jakichkolwiek zaświadczeń i formalności. W przypadku pożyczek dla zadłużonych udzielanych w wybranym oddziale, już przy pierwszej wizycie środki pieniężne wypłacane są do rąk własnych klienta czyli tak naprawdę od ręki. Jedyne co musi ze sobą posiadać to aktualny dowód osobisty. Również w tym przypadku nie trzeba martwić się o formalności, ponieważ one nie występują. Dla poprawy wygody zainteresowanego, spłata zobowiązania może odbyć się również poprzez wizyty w oddziale, bądź przelewem bankowym, czy też przekazem pocztowym.

Chcąc wybrać jedną, najlepszą ofertę pożyczkową koniecznie należy sprawdzić aktualne zestawienia online. Te internetowe rankingi pokazują poszczególne parametry pożyczek, dzięki czemu można swobodnie dobrać je do własnych potrzeb i możliwości bez wizyty u drogiego specjalisty w dziedzinie finansów.

Na co mogę przeznaczyć pożyczkę dla dłużników w BIK?

Trafiła Ci się dobra okazja? Pilnie musisz spłacić swój dług? Sprawdź jak zaciągnąć błyskawiczną pożyczkę dla osoby zadłużonej. Nie potrzebujesz czasochłonnych formalności. Wystarczy, że wypełnisz darmowy wniosek przez Internet, a pieniądze dostaniesz przelewem na konto w jeden kwadrans. Jest to możliwe, dlatego, że aktualnie coraz rzadziej weryfikuje się zdolność kredytową zainteresowanych. Nie musi również przekładać zaświadczeń o dochodach, czy innych dokumentów. Jedynym wymogiem jest ukończenie osiemnastego roku życia.

Natychmiastowe pożyczki dla osób z długami mogą być wykorzystane na dowolny cel. Najczęściej jednak przeznaczane są na: spłatę zaległych należności, opłacenie bieżących rachunków, remont mieszkania, naprawę samochodu, czy leczenie. Tu warto pamiętać, że celu zobowiązania nie zdradza się pracownikowi firmy pozabankowej. Dla nich najważniejsze są podstawowe dane o pożyczkobiorcy oraz fakt, że pieniądze są regulowane w należytym czasie.

Jeśli zainteresowany nie ma możliwości spłacenia kolejnej raty pożyczki dla dłużników w BIK, powinien udać się do pożyczkodawcy i zgłosić ten fakt. Wówczas rata zostanie zamrożona na pewien czas, bądź zostanie wydłużony całkowity czas spłaty zobowiązania, co przełoży się na obniżenie miesięcznych zobowiązań.

Jak wygląda procedura online zaciągnięcia pożyczki pozabankowej dla dłużników?

Wśród najszybszych form zaciągania wsparcia pieniężnego najwyższe miejsce zajmuje internetowa pożyczka bez złożonych formalności dla dłużników. To właśnie ona pozwala na pozyskanie pieniędzy nawet w 15 minut. Zainteresowany może skorzystać z pożyczki bez wychodzenia z mieszkania. Co więcej, może to zrobić także podczas wakacji, czy pracując. Jedyne co jest potrzebne to: polskie obywatelstwo, aktualny dowód osobisty oraz konto bankowe. Wówczas należy wypełnić darmowy wniosek online i wysłać go jednym kliknięciem. Wówczas następuje jego akceptacja oraz przekazanie pieniędzy prosto na wskazany rachunek w banku.

Warto wiedzieć, że szybkie pożyczki pozabankowe przeznaczone dla osób zadłużonych wykorzystać można na dowolny cel bez zabezpieczeń. Wystarczy kilka minut, by stać się posiadaczem znacznej gotówki. Zainteresowany samodzielnie może wówczas wybrać dzień przypadający na spłatę, czy też to czy skorzysta z możliwości przedłużenia czasu na uregulowanie należności. Zaciąganie pożyczki pozabankowej to kilka kroków:

 1. Wyszukanie najlepszej oferty na rynku – z rankingiem pożyczek online.
 2. Wypełnienie krótkiego, darmowego wniosku przez Internet.
 3. Oczekiwanie na akceptację wniosku i przekazanie pieniędzy przelewem.
 4. Regularne spłacanie pożyczki w oparciu o harmonogram spłat.

Warto pamiętać, że wszelkie wnioski są darmowe. Nie trzeba też już płacić opłat weryfikacyjnych, czy tych za działania administracyjne. Spotkać się też można z wyjątkowymi ofertami, na przykład darmową pożyczką na jeden miesiąc.

Czy istnieje pożyczka dla zadłużonych przez telefon?

Nowoczesne pożyczki dla zadłużonych bez zbędnej zwłoki dostępne są przez Internet, telefon lub bezpośrednio w wybranym oddziale. Wszystkie te rozwiązania gwarantują natychmiastowe wsparcie pieniężne na dowolny cel bez jakichkolwiek zabezpieczeń. Jeśli zainteresowany posiada aktualny dowód osobisty oraz konto bankowe w przypadku chęci pozyskania gotówki przelewem, może otrzymać pieniądze bez zbędnej zwłoki.

Pożyczki na telefon nawet dla osób, które mają długi polegają na tym, że możesz otrzymać wsparcie finansowe dzięki rozmowie telefonicznej z konsultantem instytucji niebankowej. Dlatego wybierz dogodny dla siebie moment i zadzwoń do firmy pożyczkowej aby zyskać pieniądze od ręki.

Pieniądze pozyskane z pożyczki telefonicznej od ręki wykorzystać można na dowolny cel, jednak w większości przypadków służą one do zaspokojenia bieżących potrzeb, a także spłaty chociażby części zadłużeń, by nie doszło do naliczenia nie małych odsetek karnych. Gotówkę otrzyma każda pełnoletnia osoba, a więc może nią być między innymi: student, emeryt, bezrobotny, rolnik, czy lekarz.

Jak wybrać najtańszą ofertę pożyczki dla osób z niespłaconymi zadłużeniami?

W celu dobrania najlepszej pożyczki dla osób z niespłaconymi zadłużeniami warto skorzystać z bezpłatnego kalkulatora rat online. Nie dość, że wylicza wysokość poszczególnych rat, to wskazuje ile wynosi całkowity koszt zobowiązania. Pokazuje również wartość oprocentowanie. To nic nie kosztuje, nie zabiera dużo czasu, a pomaga w wyborze najlepszej możliwości, czyli takiej, w której zainteresowany będzie w stanie regulować swoje należności.

Co w przypadku kiedy mam zadłużenia i komornika?

Na szczęście posiadanie komornika nie przekreśla naszej drogi do uzyskania ekspresowej pożyczki pozabankowej. Pamiętajmy jednak, że w przypadku kiedy komornik zajął nam konto, lepiej zdecydować się na pożyczkę dla zadłużonych z dostawą do domulub np. z odbiorem gotówki na poczcie. Może to być również pożyczka na czek GIRO.

4 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
181 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
RENATA
1 rok temu

Witam poszukuje pożyczki 50 000zł

Tanie pożyczki dla zadłużonych bez bik
1 rok temu
Reply to  RENATA

Kredyt pożyczka chwilówka dla zadłużonych – zobacz jak łatwo otrzymać szybką gotówkę

Już dziś wyjdź ze spirali zadłużenia. My Ci w tym pomożemy. Tania pożyczka bez BIK dla zadłużonych i osób z komornikiem z małymi raty i możliwością przedłużenia okresu spłaty. Nie płacisz żadnych przedpłat ani zaliczek. Wyłącznie na dowód osobisty dla każdego 100% online. Najniższe raty, atrakcyjne oprocentowanie i długi okres zwrotu zobowiązania.

 • wysokie kwoty
 • w przypadku problemów ze zwrotem rat możliwość przedłużenia spłaty bez dodatkowych kosztów
 • bezpłatne wakacje kredytowe
 • możliwość konsolidacji zobowiązań
 • cała procedura online, bez wychodzenia z domu

Prześlij wniosek już teraz!

Tanie pożyczki niebankowe dla zadłużonych bez baz
11 miesięcy temu
Reply to  RENATA

Masz nagły wydatek, którego nie planowałeś? Potrzebujesz szybkiej gotówki na bieżące wydatki lub spłatę zadłużenia? Skorzystaj z naszej pożyczki niebankowej online i zyskaj dodatkowe środki w prosty i łatwy sposób. Oferujemy kwoty od 500 zł do 15 000 zł, a okres spłaty może wynosić od 3 do 24 miesięcy.

 • wspieramy osoby zadłużone
 • nie wymagamy zaświadczeń o dochodach
 • możesz mieć zajęcia komornicze
 • wystarczy, że masz dowód
 • wszystko załatwisz w zaciszu swojego mieszkania

Nie czekaj, zostaw komentarz już teraz i otrzymaj pieniądze na swoim koncie w ciągu kilku godzin.

Bezpieczne i szybkie pożyczki dla zadłużonych
8 miesięcy temu
Reply to  RENATA

Zobacz jakie warunki proponujemy – pożyczki z komornikiem dla zadłużonych i z wpisami w bazach

Kwota pożyczki: od 3 000 zł do 25 000 zł
Okres spłaty: od 6 do 60 miesięcy
Oprocentowanie: 11,75% w skali roku
Wymagane dokumenty: jedynie dowód osobisty
Dodatkowe informacje: Możliwość wcześniejszej spłaty bez dodatkowych kosztów, możliwość dostarczenia gotówki do domu bez dodatkowych kosztów, formalności ograniczają się do posiadania dowodu osobistego

Posiadanie niespłaconych zadłużeń, a nawet komornika nie zamyka możliwości pozyskania pożyczki z niskim oprocentowaniem. Nasza firma pożyczkowa nie weryfikuje klientów w rejestrach dłużników. Nie potrzebujemy nawet zaświadczeń o dochodach, czy poręczeń, zastawów.

Masz możliwość skorzystania z trzech sposobów zaciągnięcia pożyczki:

 • z obsługą w domu klienta – pieniądze dostarczane prosto pod wskazany adres. W taki sam sposób zostaje spłacona pożyczka, nasz pracownik raz w miesiącu odwiedza Cię w domu.
 • przez Internet – wystarczy wypełnić darmowy wniosek, pieniądze na koncie są tego samego dnia.
 • przez telefon lub sms – wniosek może zostać wypełniony telefonicznie. Pieniądze dostępne z obsługą domową lub przelewem. Spłata odbywa się najczęściej poprzez przelew bankowy.

Zostaw do siebie namiary w komentarzu

Kate
8 miesięcy temu

jestem zainteresowana pożyczką na 40 000 zł. Proszę o pomoc!

violetta
7 miesięcy temu

Prosze o kontakt w sprawie pozyczke

Dominikaa
1 rok temu

Witam,
Jestem zadłużona i mam wpisy w BIK, bardzo potrzebuje 19000 zł na spłacenie części zaległości i muszę mieć na życie. Czy ktoś może mi pomóc?

Berni
1 rok temu

Tak, korzystałem z usług tej firmy i muszę przyznać, że spełniła ona moje oczekiwania, wszystko odbyło się bardzo szybko i bez zbędnych pytań. Otrzymałem pożyczkę na 20 000 zł mimo, że miałem inne zadłużenia. Dlatego serdecznie polecam wszystkim zadłużonym i bezrobotnym. Pozdrawiam

NMP
2 lat temu

25000 zl na dowód i bez przedpłat. Pozdrawiam

Erykkjlkhskjahd
2 lat temu

Witam. Potrzebuje pilnej pożyczki dla zadłużonych na 7000 zl, jak najszybciej!

Ela kkk
2 lat temu

Potrzebna pożyczka dla zadłużonych bez BIK na 20 000 zl. jakie warunki? Pozdrawiam

DOROTA DD
2 lat temu

Potrzebna pożyczka dla osób zadłuzonych na 70 000 zł. jaka szansa, ze taką dostanę. jestem w BIK, ale mam stałe dochody. Pozdrawiam

Alinka
2 lat temu

Witam. Pożyczka na 5000 zł jak najszybciej!

0602762753904-web-tete.jpg
Anna B
2 lat temu

Witam. Potrzebuje pożyczki dla osób zadłużonych na 25 000 zł. Czekam na kontakt. Sprawa bardzo pilna!

99999999
3 lat temu

Witam, 7000 zl – pilne!!!

Paweł
3 lat temu

Witam potrzebuje 20000zł na spłatę zadłużeń czy aktualne??

Anna
3 lat temu

Witam. Potrzebuje szybkiej pożyczki na 15 000 zl. Czy mogę prosic o pomoc? zależy mi na czasie. Anna

Mariusz i Zosia
3 lat temu

Witam. Chciałbym razem z żona pożyczyć 30 000 zl na remont mieszkania. Czekam na kontakt. Pozdrawiam

Marysia
3 lat temu

Witam. Jakie są warunki uzyskania pożyczki na 18 000 zl?

Marek B
3 lat temu

witam. Potrzebna szybka pożyczka na spłacenie długów

kkkkkk
3 lat temu

25 000 zl na już

Magdalena
3 lat temu

jakie warunki przy pozyczce na 30 000 zl?

kmkmkmkm
3 lat temu

chce jak najszybciej spłacić długi. Potrzebuje pożyczyc 40 000 zl

ania R
3 lat temu

witam. Pilnie potrzebuje szybkiej pożyczki dla osób zadłużonych na 15 000 zl. Proszę o pomoc!

ROKSANA
3 lat temu

Witam,potrzebuje 10 tyś.

Roza
3 lat temu

Witam
Potrzebuje pozyczki 10000

Gosia
3 lat temu

Witam
prosze o kontakt w sprawie pozyczki 20 tys na małe raty

xxxxx
3 lat temu

Witam. Proszę o kontakt w sprawie pożyczki na 15 000 zl. Gdzie znajdę wniosek?

ddd
3 lat temu

potrzebuje pozyczki 2500 tys

Anna
3 lat temu

Pilnie potrzebuję pożyczyć 10 000 na dogodne raty. Proszę bardzo o szybką odpowiedź.

Daniel
3 lat temu

witam. Potrzebuje pilnej pożyczki dla osób zadłużonych. Mam już zaciągnięte dwie chwilówki w parabankach. Prosze o ofertę na 5 000 zl na długi czas spłaty. Pozdrawiam

Marcin V
3 lat temu

Czy ktoś może mi udzielić pożyczki na 1000 zl? Pozdr

Tomek G
3 lat temu

Witam. Potrzebuje pożyczki na 25 000 jak najszybciej z niskim oprocentowaniem i bez płacenia przedpłat. Pozdrawiam

Ela
3 lat temu

Potrzebna pożyczka 40.000 zł na długi okres kredytowania . Proszę o więcej szczegółów na maila.

kkkkk
3 lat temu
Reply to  Ela

Witam. Potrzebuje Pożyczki na 25 000 zl na dowód. Pozdrawiam

Henryk G
3 lat temu

witam. Potrzebuje pożyczki pozabankowej z niskim oprocentowaniem. Pozdrawiam

Monia
3 lat temu

Pilnie potrzebna pożyczka w kwocie 20 000 zł z max okresem kredytowania

Emila G
3 lat temu

Potrzebna pożyczka dla zadłużonych na 7 000 zl. Pozdrawiam

Ka
3 lat temu

witam. Razem z mężem pilnie potrzebujemy 70 000 zl. Prosze o pomoc! Czy możliwa jest pożyczka bez formalności?

Ksik Kasik
4 lat temu

witam potrzebuje szybkiej gotówki na 20 000 zl na już, proszę o pomoc jak najszybciej!

Potrzebna szybka pożyczka na już
4 lat temu

Witam
Pilnie potrzebuję pożyczki. Mam wpisy w bazach. Proszę o kontakt

paw
4 lat temu

witam potrzebuje pozyczki

andrzej
4 lat temu

dzień dobry potrzebuje pozyczki 12000tys na 30 miesięcy na splate zadluzenia

4 lat temu

Dzien Dobry

Potrzebuje 40 tys zl na 72 miesiące , bardzo proszę o kontakt

katarzyna
4 lat temu

Jestem zainteresowana . Bardzo pilne.Proszę o kontakt

Eli
4 lat temu

Potrzebuje na wczoraj 9000…..na 24 miesiące a może krocej

Ola
4 lat temu

Witam,potrzebuję na już pożyczyć 2000 zł na 24 msc .

N
4 lat temu

Witam,
potrzebuję na już dużej pożyczki w kwocie minimum 4500zł na jak najdłuższy okres spłaty. Mam własną działalność gospodarczą, więc problemu ze spłatą nie będzie. Bardzo proszę o wysłanie formularzy i ofert na email

Ryszard
4 lat temu

potrzebuje szybkiej pożyczki w kwocie 65000 zł, bez długiego czekania i bez formalności.Wydaje mi się ze nie
udzielacie tylko żartujecie z ludzi takich co są potrzebujący zaciągnąć pożyczkę.
Proszę o pilny kontakt, może będzie szybka odpowiedz.////

marek
4 lat temu

Witam. Potrzebuje szybkiej pożyczki na 20 000 zł, najlepiej na konto bez długiego czekania i złożonych formalności. Pozdrawiam

Olek W
4 lat temu

Dzień dobry. proszę o wniosek i przesłanie wszystkich szczegółów!

Ryszard
4 lat temu

Witam- pilnie potrzebuje na już 60 tyś . Proszę o pilny kontakt i pomoc. Może ktoś w końcu się odezwie w

sprawie i udzieli odpowiedzi o pożyczkę .

RK
4 lat temu

Witam,
pilnie – na dzisiaj wieczorem potrzebuję kwoty 30 000 zł jestem wpisana w bik
Bardzo proszę o pilny kontakt pilnie potrzebuję pomocy

Ramona
4 lat temu

Witam,
pilnie – na dzisiaj wieczorem potrzebuję kwoty 30 000 zł jestem wpisana w bik

4 lat temu

potrzebuje pozyczki 3000

Robert
4 lat temu

Dzień dobry
potrzebuje pożyczki 12000 pilnie