Pożyczka dla zadłużonej firmy – prowadzisz działalność i masz długi?

Natychmiastowa akceptacja wniosku online. Minimalne raty możliwe do spłaty. Sprawdź czym jest pożyczka dla zadłużonej firmy bez zbędnych formalności. Najniższe oprocentowanie, brak ukrytych kosztów dodatkowych, zero zbędnych formalności. Możliwość skorzystania z karencji w spłacie oraz dodatkowego ubezpieczenia. Najlepsze pożyczki dla zadłużonych firm z długim okresem spłaty. Gotówka na poprawę płynności finansowej, pomoc doradców finansowych za darmo.

Pożyczki dla zadłużonych firm

Chcąc skorzystać z przystępnej pożyczki dla zadłużonych firm, warto wiedzieć, że nie trzeba posiadać wkładu własnego. Co więcej, zbędne jest szukanie bogatych poręczycieli lub wykazania się idealnym zapisem w bazach dłużników. Pożyczkobiorca nie musi wykazać długiego stażu pracy, ani ponosić kosztów związanych z prowizją. Wystarczy wypełnić krótki wniosek online lub w oddziale, a pieniądze przelewane są jeszcze tego samego dnia. Ponadto, można je wykorzystać na dowolny cel, którego nie trzeba zdradzać przedstawicielowi.

Pożyczki przeznaczone dla zadłużonych firm sięgają nawet 350 tysięcy złotych. Okres spłaty natomiast to aż kilkanaście lat. Warto wiedzieć, że najlepiej wykorzystać do tego zabezpieczenie w formie nieruchomości. Mimo, że jest to dobrowolne działanie to wysokość pożyczki sięga wówczas nawet do 80% wartości nieruchomości i nie potrzebne są jakiekolwiek inne formalności.

Nowoczesne oferty specjalne zakładają, że pożyczkobiorca nie musi płacić składek do ZUS przez pierwszy rok spłaty zobowiązania. Co więcej, jeśli wykona to w terminie ma pewność, że zostanie poprawiony jego zapis w bazach dłużników. Ta szybka pożyczka pomaga poprawić płynność finansową, ale i w realizacji zamierzonych planów. Zainteresowany może wybrać płatność w ratach równych, bądź też malejących. Czeka na niego również możliwość karencji w spłacie nie jednej, ale nawet kilku rat.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Tanie pożyczki oddłużeniowe dla każdej firmy
8 miesięcy temu

Jeśli prowadzisz firmę i zmagasz się z długami, możemy Ci pomóc. Nasza firma topożyczka specjalizuje się w udzielaniu pożyczek dla zadłużonych przedsiębiorstw. Rozumiemy, że sytuacja może być trudna, dlatego nasze rozwiązania są dopasowane do Twoich potrzeb i możliwości finansowych.

Nasze pożyczki mają przejrzyste warunki i elastyczne plany spłat. Bez względu na to, czy potrzebujesz dodatkowego kapitału na bieżące wydatki, spłatę innych zobowiązań czy rozwój firmy, jesteśmy gotowi do współpracy. Nasz doświadczony zespół doradców financowych pomoże Ci wybrać najbardziej dogodne rozwiązanie i zapewni kompleksowe wsparcie przez cały proces.

Nie musisz obawiać się o niską zdolność kredytową czy negatywną historię kredytową. Nasza oferta jest dostępna również dla zadłużonych firm. W trakcie analizy wniosku nie bierzemy pod uwagę Twojej historii finansowej, a skupiamy się na obecnej kondycji Twojej firmy i jej potencjale. Nasi partnerzy dokładnie ocenią Twoją sytuację, aby dostosować naszą ofertę do Twoich potrzeb.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby omówić szczegóły i rozpocząć proces ubiegania się o pożyczkę. Razem będziemy mogli znaleźć najlepsze rozwiązanie, które pozwoli Ci uporać się z długami i skierować firmę na ścieżkę finansowej stabilności. Nie czekaj, działaj już teraz i odzyskaj kontrolę nad swoją firmą.

Wojciech W
2 lat temu

Doradzałbym dokładne zbadanie szczegółów umowy, jeżeli ktoś zdecyduje sie na pożyczkę dla osób zadłużonych, ponieważ mogą z niej wynikać np. dodatkowe płatności za brak terminowej spłaty. A wiem, że niektóre warunki z firmą niebankową można negocjować, ale przed podpisaniem umowy. Pozdrawiam

Tanie pożyczki dla zadłużonej firmy bez formalności!
3 lat temu

Pomagamy każdej firmie wyjść z długów! Spłacimy wszystkie firmowe długi!

Zadłużone firmy z z komornikiem mają szansę jedynie w naszej instytucji finansowej!

*Przygotowanie indywidualnej oferty dla każdej firmy
* Obsługujemy jednoosobowe firmy jak i spółki
* Dogodne raty możliwe do spłaty
* Darmowy wniosek
* Przez internet
* 99,99% przyznawalności
* Dodatkowa gotówka dla każdej firmy
* Przeznaczasz pieniądze na co chcesz
* Bez wymagania stażu działalności firmy
* Bez zaświadczeń o przychodach firmy

KWOTA POŻYCZKI FIRMOWEJ OD 10 000 ZŁ DO NAWET 1000 0000 ZŁ!

Zainteresowany szybką gotówką bez zdolności kredytowej? Opisz pokrótce jak wygląda sytuacja finansowej Twojej firmy i ile potrzebujesz gotówki!