Pożyczka hipoteczna bez umowy o pracę

Akceptacja każdej formy przychodu. Błyskawiczne pieniądze na dowolny cel bez weryfikacji zdolności kredytowej. Sprawdź ile pieniędzy dostaniesz od ręki. Tania pożyczka hipoteczna bez umowy o pracę od 18 roku życia. Długoterminowy okres spłaty, możliwość karencji. Najlepsze pożyczki hipoteczne bez umowy o pracę już teraz nawet w 15 minut. Raty równe lub malejące. Pieniądze na dowolny cel, brak prowizji, dogodne raty możliwe do spłaty.

Pożyczki hipoteczne bez umowy o pracę

Rynek pożyczek jest bardzo szeroki. Wsparcie pieniężne otrzyma większość z nas. Przede wszystkim trzeba spełnić bardzo proste wymagania:

  • pełna zdolność do czynności prawnych,
  • aktualny, własny dowód osobisty,
  • własne konto bankowe,
  • ukończenie nie mniej niż osiemnastego roku życia.

Jak widać osoby pełnoletnie praktycznie spełniają wszystkie wymagania. Wówczas nie pozostaje nic innego jak wybrać najlepszą możliwość. Standardowe są pożyczki gotówkowe, jednak najbardziej atrakcyjne są te hipoteczne. Dlaczego? Przede wszystkim nie trzeba wówczas posiadać zaświadczenia z zakładu pracy, czy innych zabezpieczeń. Co więcej, jako, że bank, czy firma pozabankowa posiada wysokie prawdopodobieństwo spłacenia długu może pozwolić sobie na zwiększenie wysokości pożyczki potencjalnego klienta.

Pożyczki hipoteczne to przede wszystkim brak złożonych formalności, możliwość zaciągnięcia w walucie obcej, ale i złotówkach. Zobowiązania te przejawiają długi okres spłaty sięgający nawet 25 lat. Ponadto wysokość zobowiązania sięga nawet 80% wartości danej nieruchomości. Prowizja wynosi w większości przypadków 0%, a oprocentowanie jest najniższe na rynku. Co więcej, nie pobiera się opłat za rozpatrzenie wniosku, czy też marży. Zainteresowany może liczyć na pomoc doradcy oraz atrakcyjny pakiet ubezpieczeniowy. Najważniejsze jest jednak to, że akceptowane jest każde źródło dochodu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Scroll to top