Mam dług u komornika i chcę wyjechać za granicę

Witam mam 185000 długu (143000 u komornika).
Mam zamiar wyjechać za granicę żeby to jakoś spłacić. Chcę to spłacać ale oni nalegają żebym spłacał to szybciej.
Jak mam to z nim załatwić. Kto może mi pomóc?

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
szulik
5 miesięcy temu

Czy biorąc pod uwagę mój obecny dług u komornika, mogę wyjechać za granicę?

Pomożemy Ci spłacić komornika
8 miesięcy temu

Szanowny Panie/Pani,

Jesteśmy świadomi, że boryka się Pan/Pani z pewnymi trudnościami finansowymi, związanych z posiadaniem długu u komornika. Chcielibyśmy zaproponować naszą pomoc, aby umożliwić Panu/Pani wyjazd za granicę.

Nasza firma specjalizuje się w rozwiązywaniu problemów finansowych, takich jak długi komornicze. Wspieramy naszych klientów w odzyskiwaniu stabilności finansowej i bezpiecznego funkcjonowania, zarówno w kraju, jak i za granicą. Z naszym doświadczeniem i wiedzą z zakresu prawa, pomożemy znaleźć najodpowiedniejsze rozwiązanie, które pozwoli Panu/Pani na wyjazd i rozwiązanie problemu komorniczego.

Nasza oferta obejmuje analizę Pańskiej sytuacji finansowej, pomoc w negocjacjach z komornikiem, opracowanie planu spłaty długu, dostosowanego do Pańskich możliwości finansowych. Zadbamy o to, aby proces wyjazdu za granicę był przeprowadzony legalnie i bez dodatkowych utrudnień.

Jesteśmy przekonani, że nasze rozwiązanie pozwoli Panu/Pani na rozwiązanie aktualnej sytuacji długu u komornika i umożliwi bezproblemowy wyjazd za granicę. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług i skontaktowania się z nami, aby omówić szczegóły i ustalić plan działania.

Z poważaniem,
Zespół specjalistów finansowych

aaaa
3 lat temu

Witam. jak poradzić sobie z komornikiem? Proszę o pomoc!