Pożyczki pod weksel i umowę cywilno-prawną – oferty i informacje

Pilne pożyczki od prywatnych inwestorów dla każdego na dowolny cel. Potrzebujesz pieniędzy na już, a nie masz umowy o pracę? Dobre pożyczki prywatne pod weksel lub umowę cywilno-prawną w kilka minut na konto bankowe. Prześlij bezpłatny wniosek online jeszcze dziś! Bez wychodzenia z domu i zgody współmałżonka dla emerytów, rencistów, bezrobotnych i zadłużonych. Gwarancja zadowolenia dla każdego pożyczkobiorcy. Nie potrzebujesz zaświadczeń i poręczeń. Gotówka na koncie jeszcze dziś! Sprawdź jak szybko dostać pieniądze, których nie przejmie komornik.

Prywatna pożyczka pod weksel i umowę cywilno-prawną

Gdy już zdecydujemy się na pomoc finansową ze strony prywatnych osób lub placówek, warto w tym celu wyszukać odpowiednich ofert, których w Internecie jest niezliczenie wiele. Oferty zamieszczone na portalach internetowych różnią się od siebie. Przede wszystkim warunkami pożyczki, ale również kwotą, jaka może być dla Ciebie wydana. W przypadku warunków, mamy szeroki wachlarz ich negocjacji. Możemy wybrać opcję pożyczki zabezpieczonej wekslem, czyli papierem wartościowym, który głównie dla inwestora stanowi formę zabezpieczenia, albo umowę cywilnoprawną, która daje więcej korzyści pożyczkobiorcy, choć dla inwestora jest to również pewna forma ochrony. Są też takie rozwiązania, które łączą ze sobą te dwa mechanizmy. To, jaką metodę wybierzemy, zależy od nas. Pożyczka pod weksel udostępnia również możliwość podpisania między stronami transakcji umowy cywilnoprawnej, która zwolniona jest z podatku PCC. Taka forma pozwala na zaoszczędzenia dodatkowych pieniędzy, co w przypadku osób z problemami finansowymi jest na rękę.

Prywatne pożyczki gotówkowe na weksel dla rencistów

Osoby posiadające rentę mogą z powodzeniem starać się o pożyczkę gotówkową na weksel. Na naszym rynku finansowym można w szybki i łatwy sposób skorzystać z atrakcyjnych ofert pożyczkowych skierowanych właśnie do nich. Gotówkę można odebrać w kilkanaście minut, bez weryfikacji w BIK i bez podawania poręczycieli. Jeszcze kilka lat temu, aby móc otrzymać pożyczkę, renciści musieli przedkładać wiele formalności, m.in.: zaświadczenia potwierdzające ubezpieczenie, wysokość otrzymywanego świadczenia. Dopiero po tym mogli oczekiwać na akceptację wniosku. Aktualne podejście instytucji finansowych zmieniło się. Rencista może ubiegać się o pożyczkę na takich samych zasadach jak człowiek pracujący.

Oferty - Pożyczki pod weksel i umowę cywilno-prawną – oferty i informacje

 • Przygotowaliśmy najlepszą ofertę pożyczek...

  Przygotowaliśmy najlepszą ofertę pożyczek pod weksel i umowę cywilno-prawną. SPRAWDŹ JUŻ TERAZ! Zobacz parametry pożyczki wekslowej: - Kwota do 50…zobacz ofertę »

Podmioty zajmujące się przyznawaniem pożyczek dbają o to, by pożyczki dla osób korzystających z renty nie różniły się w żadnej kwestii od tych oferowanych innym klientom. Bywają takie firmy, które oferują rencistom pewne udogodnienia. Polegają one na tym, że sam klient może wybrać dzień w miesiącu, w którym będzie regulował ratę zaciągniętej pożyczki. Procedura przyznawania rencistom pożyczki gotówkowej jest prosta i nie zawiera złożonych formalności. Wniosek może być uzupełniony przez Internet i już po 15 minutach – środki finansowe pojawiają się na koncie bankowym. Proponowane oprocentowanie jest bardzo niskie. Zazwyczaj nie przekracza ono 8% , a wysokość pożyczki może sięgać nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych. Warto wiedzieć, że zainteresowani mogą skorzystać z dostawy pożyczki na weksel prosto do miejsca zamieszkania.

Prywatne pożyczki gotówkowe na weksel bez BIK

Szybkie pożyczki gotówkowe na weksel bez weryfikacji BIK posiadają wiele plusów. Zaliczyć do nich można przede wszystkim:

pozyczka pod weksel i umowe - obrazek 1
Oferty pożyczek pod weksel i umowę cywilno-prawną możesz znaleźć również na serwisach ogłoszeniowych w Internecie.
 • brak czasochłonnych formalności,
 • atrakcyjne oprocentowanie,
 • błyskawiczną akceptację wniosku online,
 • darmowy wniosek przez Internet, telefon lub w oddziale,
 • możliwość przedłużenia czasu spłaty zobowiązania,
 • pieniądze wyłącznie na dowód osobisty,
 • brak zaświadczeń o dochodach z pracy.

Jedyne co trzeba zrobić to wypełnić wniosek i wybrać sposób dostarczenia pieniędzy. Zainteresowany może otrzymać gotówkę bezpośrednio pod wskazany adres, ale i przelewem bankowym. Nowością jest bezpośrednie przekazanie pieniędzy przez pożyczkodawcę osobie, u której pożyczkobiorca posiada dług.

Pożyczka pod weksel i umowę

Bank odmówił Ci udzielenia kredytu? Sprawdź korzystne pożyczki na weksel. Brak opłat wstępnych, korzystne oprocentowanie, dla każdego, wystarczy przesłać bezpłatny wniosek online. Na otworzenie firmy, problemy finansowe czy spłatę komornika – najtańsze pożyczki pod weksel i umowę. Bez złożonych formalności, w kilka chwil na konto bankowe dla osób bezrobotnych i zadłużonych. Brak zgody współmałżonka, wygodny harmonogram spłat, brak jakichkolwiek dodatkowych kosztów. Gotówka do rąk własnych lub przelewem bankowym. Sprawdź ile pieniędzy dostaniesz tylko na weksel i umowę.

Wygodna pożyczka pod weksel i umowę

Pożyczka pod weksel i umowę jest rodzajem pożyczki dostępnej dla każdego bez względu na wysokość dochodu oraz formę zatrudnienia. Z oferty prywatnych inwestorów mogą skorzystać zatrudnieni zagranicą, pracujący bez umowy czy też osoby uzyskujące świadczenia socjalne. W żadnym z tym przypadków tradycyjne banki nie udzielą kredytu bankowego, więc pożyczka na weksel jest ostatnią formą wsparcia finansowego.

Pożyczka pod weksel to również możliwość podpisania między stronami transakcji umowy cywilnoprawnej, która zwolniona jest z podatku PCC. Taka forma pozwala na zaoszczędzenia dodatkowych pieniędzy, co w przypadku osób z problemami finansowymi jest na rękę. Pożyczki te mogą otrzymać osoby, które w przeszłości nie pilnowały terminowych spłat swoich zobowiązań, co oznacza, że obecnie mogą widnieć w BIK czy KRD. W tradycyjnym banku, osoby z BIK i KRD nie mają szans otrzymania najmniejszej formy wsparcia pieniężnego. Dlatego w takim celu powstały pożyczki oferowane przez prywatnych inwestorów. Głównie są one skierowane do osób z długami czy mających na karku komornika i nie posiadają zabezpieczenia w formie nieruchomości.

Jeżeli ten typ pożyczek nas zainteresuje możemy sprawdzić oferty na forach internetowych, rankingach online lub portalach finansowych. W tych wirtualnych miejscach swoje ogłoszenia zamieszczają inwestorzy, w tym prywatne firmy pozabankowe i podają w nich podstawowe informacje dotyczące pożyczki. Przed zaciągnięciem prywatnej pożyczki, a w szczególności zabezpieczonej wekslem wraz z umową warto zastanowić się jaka kwota nas interesuje. Jest to ważne, ponieważ warto pożyczyć taką kwotę, którą będziemy w stanie spłacić, bez zbędnych problemów i odsetek karnych.
Oczywiste jest, że pożyczka z wekslem jest idealna dla osób chcących w jakiś sposób oddłużyć się i spłacić zaległe zobowiązania. Dobrym rozwiązaniem jest również dla firm, które w taki sposób pozyskane pieniądze mogą przeznaczyć na rozwój przedsiębiorstwa. A, więc, aby skorzystać z pożyczki pod weksel wystarczy posiadać:

 • aktualny dowód osobisty,
 • weksel,
 • pełną zdolność do czynności prawnych,
 • ukończone nie mniej niż osiemnaście lat.

Pożyczki na weksel przez Internet

Pożyczki pod weksel przez Internet to szybkie, bezpieczne, elastyczne, przystępne oraz wygodne rodzaje pożyczek bez wychodzenia z domu. Z tego typu pożyczek może korzystać każda osoba, która skończyła co najmniej osiemnasty rok życia oraz posiadająca aktualny dowód osobisty. Należy wypełnić darmowy wniosek, podając podstawowe dane o pożyczce oraz o pożyczkobiorcy. Na odpowiedź nie trzeba czekać długo, ponieważ gotówka dotrze do klienta w ciągu kilkunastu minut. Dodatkowo, nie występuje weryfikacja zdolności kredytowej oraz konieczności dostarczenia zaświadczenia z miejsca pracy. Dużą zaletą jest również to, że pożyczki mogę być wykorzystane na dowolny cel bez podawania go we wniosku. Należy jednak pamiętać o spłacaniu gotówki na czas. Pożyczkobiorca może spłacić wcześniej zobowiązanie bez poręczeń. Co więcej, osoba, która zaciągnęła pożyczkę po spłaceniu wszystkich pieniędzy może zaciągnąć kolejną pożyczkę na jeszcze lepszych warunkach, ponieważ pożyczkodawca ma zaufanie do stałego klienta.

7 Comments

 1. Oferujemy szybkie pożyczki wekslowe i na umowę cywilno-prawną
  11 września, 2018

  Przygotowaliśmy najlepszą ofertę pożyczek pod weksel i umowę cywilno-prawną.
  SPRAWDŹ JUŻ TERAZ!

  Zobacz parametry pożyczki wekslowej:
  – Kwota do 50 000zł
  – Okres zwrotu – 48 miesięcy
  – Na dowolny cel
  – Niskie oprocentowanie
  – Procedura online
  – Wystarczy wysłać bezpłatny wniosek online
  – Bez wychodzenia z domu
  – W 15 minut na konto bankowe

  * Bez zaświadczeń o dochodach
  * Wystarczy, że podpiszesz weksel lub pracujesz na umowę cywilno-prawną!
  * Możesz mieć inne zadłużenia

  Jeżeli jesteś zainteresowany, zostaw komentarz, odezwiemy się do Ciebie!

  Odpowiedz
  1. Wiktoria
   26 września, 2018

   Jestem zainteresowana tą pożyczką z podpisaniem weksla! Prosze o odpowiedz

   Odpowiedz
  2. Marzena
   21 października, 2018

   Jestem zainteresowana. Proszę o kontakt

   Odpowiedz
  3. Bogdan
   17 listopada, 2018

   Witam potrzebuję pożyczki 20 tyś na umowe cywilno-prawna pod weksel na 5 lat bez opłat wstepnych jak to wszędzie bywa czy jest szansa?

   Odpowiedz
  4. Łukasz/Kazimierz Dolny
   6 marca, 2019

   Mam problem z KRD mimo, że nigdy nie byłem dłużnikiem! Bank odrzuciła mój wniosek kredytowy w związku z problemami w BIK. Dlatego szukam oferty pożyczki gotówkowej bez sprawdzania BIK. Mam nadzieję, że mogę liczyć na otrzymanie pożyczki. Mogę podpisać weksel, to nie jest dla mnie problem!

   Odpowiedz
 2. Katrina
  28 września, 2018

  Witam pilnie potrzebuje pozyczki prosze o kontakt

  Odpowiedz
 3. Bogdan
  17 listopada, 2018

  Witam pilnie potrzebuje pożyczki proszę o kontakt.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Scroll to top